מס' צפיות - 629
דירוג ממוצע -
הפעלות לימי הולדת
מאת: אלעזר בן שימול 17/02/20 (16:40)

 

כשהילדים קטנים יותר, הבעיה קטנה, יחסית, עוגה, בלונים, ליצן - ואתם, את שלכם עשיתם - הילדים מרוצים, ההורים מרוצים וגם חתן/כלת יום ההולדת מאושרים עד השמיים. אבל, אי-שם, בסביבות גיל 8-9 הדברים מתחילים להסתבך, רף ההתרגשות עולה, והבית שלכם, הסטנדרטי לגמרי בגודלו, כבר אינו מסוגל להכיל את 25-30 ילדי הכיתה הנמרצים, הרעשניים ותאבי הפעילות. בינינו? אחרי ארגון יום הולדת אחד כזה בבית, סביר להניח כי תיאלצו לעבור דירה, או, לפחות, לנוח 364 יום!

 

הפעלות יום הולדת במתחמים ייעודיים

 

אם יש לכם חבורה של 25-30 ילדים שובבים (או, לא פחות מאתגר מכך - בני עשרה נלהבים) וחוסר רצון מובהק לקחת על עצמכם את הארגון של יום הולדת כזה - הפעלות יום הולדת בשטח בהחלט יכולות לפתור לכם את הבעיה, מכיוון שהן לא רק מוציאות את הבלגן אל מחוץ לכותלי הבית שלכם, אלא גם, במקרים בהם מדובר על הפעלות יום הולדת המבוצעות באמצעות חברה מקצועית המתמחה בכך, מעבירות את האחריות לארגון התוכן המעניין של מסיבת יום ההולדת לאנשי מקצוע, וגם, מספקות להפעלה את האמצעים הנדרשים לה, באמצעות מתחם ייעודי לכך או עזרים, שאתם, שאינכם אנשי מקצוע בתחום הפעלות יום הולדת, תתקשו להשיג.

 

איזה הפעלות קיימות ליום הולדת?

 

אם דיברנו על ילדים לקראת סיום בית הספר היסודי, בני עשרה או, אפילו מסיבות יום הולדת בגילאים בוגרים מעט יותר, הפעלות אתגריות הן משהו שתמיד מעניין ומלהיב את כולם. בין ההפעלות האתגריות הללו אפשר למצוא פעילות קבוצתית (כמו לייזר טאג או פיינטבול שבהן מתחרות הקבוצות האחת בשניה על השגת מטרה מסוימת) וגם פעילות פרטנית ליחידים (כמו טיפוס על קיר טיפוס או קארטינג פדלים) שבהן מושם הדגש על הישגיות אישית של כל אחד מהמשתתפים בפעילות.

 

הפעלות לימי הולדת שכוללת את כולם!

 

אמנם, קשה למצוא פעילות שתמצא חן בעיני כולם במידה שווה (הדבר קשה במיוחד כאשר אינכם מתמחים בתחום), אולם, כאשר מדובר על הפעלות לימי הולדת מקצועיות, הסבירות לכך עולה באופן ניכר. חשוב לזכור, כי כל פעילות כזו צריך לנסות ולייצר את תמהיל הפעילות הנכון לגיל החוגגים, במקביל לכך שהוא מתייחס לנתונים פרטניים ספציפיים של המוזמנים שעלולים להוות מכשול בהנאתם (למשל - בנים מול בנות, בעלי מגבלות מול חסרי מגבלות וכד').


ארגון יום הולדת בעצמכם עלול לפספס את הנקודות ה"קטנות" האלה, ולהשאיר חלק מהחוגגים מחוץ לחוויה!

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר