מס' צפיות - 842
דירוג ממוצע -
טיפול פנים לגבר
מאת: יוסי לוי 1 19/01/20 (09:32)

התודעה הגבוהה לאסתטיקה של הפנים מובילה בשנים האחרונות גברים רבים לביצוע טיפולים קוסמטיים שונים בקליניקות לרפואה אסתטית.

 

הם מגיעים חדורי מוטיבציה ורצון לחולל מהפך בנראות שלהם וליהנות מעור בריא, חלק וללא פצעונים.

 

טיפול פנים לגבר מחיר

 

כדי להתחיל בהליך טיפול פנים לגבר, מגיע הגבר לאבחון בקליניקה איכותית כדי שהקוסמטיקאית המנוסה תסווג את סוג העור שלו ובהתאם לאבחון תקבע את סוג הטיפולים אשר מומלץ שיבצע. קוסמטיקאיות מנוסות אשר עוסקות גם בטיפולי פנים לגברים מבינות מהר מאד אילו טיפולי פנים הם הנכונים ביותר עבור כל אחד מהגברים ולכן מוצמדת לו תוכנית טיפולים אישית.

 

קיימות אופציות רבות לטיפולים כדי להעניק לפניו של הגבר מראה אסתטי וביניהם ניקוי יסודי של העור, הוצאת השחורים שהצטברו עם השנים והסרת תאי עור מתים כדי לאפשר לתאים החיים לפעול כיאות, טיפולי פילינג, אנטי אייג'ינג ועוד.

 

לאור העובדה שסוג העור הגברי עבה ושעיר יותר מסוג העור הנשי והעובדה שהגברים מתגלחים, דבר אשר מזיק לעיתים לעור הפנים, משתמשות הקוסמטיקאיות בתכשירים ייעודיים אשר נרקחו במיוחד עבורם. גם המשך הטיפול בבית מבוסס על סדרות של קרמים, משחות ותכשירים נוספים אשר בנויים על חומרי הבסיס המתאימים לעור הגברי. חלקם כוללים חומרי הזנה לעור, חומצות שומן וחומרים מעולים נוספים אשר מטרתם לשמור על העור שיהיה רווי בלחות ונוגדי חמצון לקצב הזדקנות איטי יותר של העור.

 

טיפול בפצעי אקנה

 

פצעי אקנה הם תופעה קשה ומאד לא אסתטית הפוגעת בעורו של הגבר. לכן במסגרת טיפול פנים לגבר, מבצעים גם טיפול ממוקד בפצעי האקנה או לחילופין בצלקות שנוצרו בשל האקנה, בהתאם לגילו של כל מטופל והנראות של פניו.

 

כאשר קיימים פצעי אקנה, המגמה היא לטפל בהם באמצעות משחות אשר יוצרות קילוף של העור העליון וכך מסירות את הפצעונים. הימצאותם של כמות גדולה של פצעים מצריכה כמה טיפולים כדי לטפל בכך באופן מעמיק ומקצועי ולאורך זמן.

 

הקוסמטיקאית המיומנת ממליצה גם על דרכי התנהלות כדי למנוע את הופעתם של פצעים נוספים כמו אי אכילת אוכל מטוגן, מאכלים חריפים, גבינה צהובה ופיצוחים אשר עלולים להוות כר דשא לפצעונים מוגלתיים נוספים.

 

טיפול בנשירת שיער

 

גברים רבים סובלים מהעובדה שהם מתקרחים במיקומים מסוימים ברחבי הגולגולת או בכל השטח. קיימות שיטות רבות לעידוד צמיחה של שיער חדש וביניהן השתלת שיער העורף במיקומים שונים כדי שיצמחו והזרקת חומרים לעצירת הנשירה בכמה טיפולים הכוללים מינרלים ויטמינים וחומרים נוספים.

 

מילוי קמטים לגברים

 

גם לגברים נוצרים קמטים במיקומים שונים בפנים כמו סביב הפה, האף, הצוואר והעיניים. טיפול פנים לגבר כולל מילוי של השקעים והקמטים שהתהוו עם הזמן. המילוי מתבצע בשיטות חדשניות תוך שימוש בחומרים מובילים אשר מעניקים תוצאה מושלמת, ללא כאבים וללא עקבות.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר