מס' צפיות - 625
דירוג ממוצע -
סיפור חייה
מאת: אושרת 17/04/08 (22:33)

היא מכירה אותו 4 שנים בערך, הם היו הידידים הכי טובים. בשנתיים הראשונות הכל זרם רגיל.. היו מדברים כל יום על הכל, משתפים אחד תשני בכל מחשבה.. נפגשים, יושבים , מדברים, ואז בא מהפך.. כנראה שמרוב שכולם אמרו לה שהם מתאימים, אז היא אמרה למה לא ? הרי אם לא מנסים לא יודעים... היה ביניהם נשיקה, וההרגשה היתה לא בסדר.. אחרי הנשיקה, כלום לא היה כמו אז.. הם התרחקו המון, התנתקו לתקופה.

 

והיא לא חשבה על זה יותר, כאב לה שהיא הפסידה ידיד כזה. אחד שהיא האמינה בו, ובטחה בו, הוא היה כמו אח, ובגלל שטות קטנה הכל השתנה,  זה לא היה כמו אז. אחרי תקופה של חצי שנה בערך הוא חזר לחייה, הוא הרים טלפון ודיבר איתה כאילו כלום לא קרה. אולי זאת היתה טעות לתת לזה לעבור כאילו כלום, אבל היא התגעגעה אליו..

 

היא שמחה שהוא התקשר , שהוא שוב שם ברקע, בחיים שלה. הקשר התהדק, הם לא דיברו על מה שהיה בעבר הסתכלו תמיד קדימה, הידיד שלה חזר, אומנם יש מעט טעם מר , אבל הוא שם. הם חזרו לדבר, הוא סיפר לה שיש לו חברה שהם עוד מעט שנה ביחד, הוא אמר שהוא חושב להיפרד ממנה, היא מצידה ניסתה לעזור, דירבנה אותו לשבת לדבר איתה... לנסות להבין מה הבעיה.

 

שנה זה לא רץ ברגל.. במיוחד אצלו. הוא אמר אל תדאגי יהיה בסדר, והיא מצידה כמה אפשר להתערב? הוא הפסיק לדבר על חברה שלו, כנראה כי לא רצה שתתערב או משהו. ואז יום אחד הוא מתקשר ואומר: "נפרדתי ממנה". אוקי זה היה צפוי הרי הוא היה נעול על זה. הוא היה אומר... והנה הוא עשה מעשה. היא שאלה איך הוא מרגיש.. אם זה קשה לו הרי הוא אוהב אותה.

 

הוא ביטל את זה בהינף יד, הוא אמר שזה לא חשוב יש דברים יותר חשובים מאהבה. ופה זה די נגמר הנושא הזה.. הם המשיכו לדבר .. והוא הזמין אותה אליו, "אף פעם לא באת לראות תבית שלי, ולא ביקרת אותי מאז שעברתי לגור פה" היא אמרה בהזדמנות < לא לקחה את זה רציני>, היא לא ידעה שזה יהיה כל כך קרוב. במשך כל התקופה הם דיברו מעט, הוא בשלב של להחלים מפרידה, הרי הוא אהב אותה כל כך, למרות שמבחינתו אהבה זה לא הכל.

 

אחרי כמה חודשים היא באה לבקר חברה, היא תיכננה לישון אצלה וזה לא הסתדר, היא רשמה לו הודעה בסביבות 9 בערב, הוא לא ענה. היא נפגשה עם ידיד שלה יצאה לשבת איתו בבית קפה ישבו דיברו. ב1 הוא שולח לה הודעה אם הכל בסדר? היא סיפרה לו מה קרה.  הוא אמר לה 2 ד` אני אצלך.

 

חצי שעה נסיעה מהבית שלו לבית של חברה שלה, הוא מסטול מת מעיפות והוא אומר לך 2 ד אני אצלך. היא מחכה לו מרגישה לא בנוח, הוא מגיע מחויך כולו, עדין מסטול מעיפות. היא מבקשת סליחה על הטרחה, הוא צוחק ואומר לה מה את רצינית , אני שמח שאת פה . היא נרגעת מעט, היא בוטחת בו, היא יודעת מי הוא ומה הוא. הם נוסעים לבית שלו, הם נכנסים , היא מרגישה לא שייכת, מחמיאה לו על הבית, היא נכנסת לחדר שלו , ואומרת לו שהיא תישן על הספה, הוא אומר לה אנחנו ילדים גדולים, יש פה מקום בשבילך. היא חושבת הוא צודק,  הולכת מתארגנת לשינה, שמה מכנס וחולצה  ונכנסת למיטה.

 

היא נצמדת לצד שמאל של המיטה מפחדת שהיא תעשה צעד לא נכון. הוא אומר לה שהוא חותך לישון ושאם היא רוצה לישון שתכבה תטלויזיה. היא נושמת לרווחה, פה הכל יהיה בסדר ואומרת לו לילה טוב. אחרי כחצי שעה היא מכבה תטלויזיה , נדבקת לקיר ונרדמת, באמצע הלילה היא מתעוררת, משהו מדגדג אותה, היא מסתכלת למטה היא רואה אתה יד שלו מחבקת אותה ומדגדגת אותה, מה הוא עושה..? הוא לא ישן? היא מנסה להתעלם, מנסה לחזור לשינה. היא זזה מעט הוא מתרחק, עכשיו היא יכולה לישון יותר טוב.

 

היא נרדמת, היא לא יודעת איך קרה שהיא התהפכה, היא מוצאת את עצמה מולו, היא עוצמת את העיניים מתכננת להיסתובב, רק זה חסר לה. היא מרגישה שהוא מנסה לנשק אותה היא מסתובבת במהירות , לא מבינה מה יש לו. אנחנו ילדים גדולים לא. אנחנו יודעים איפה אנחנו עומדים. למה להתחיל משהו.??? היא נדבקת לקיר, מנסה להירדם , הוא לא מנסה להתקרב, אולי הרגיש שהיא ערה? היא מתעלמת מזה, מתאמצת להירדם לשכוח את זה , לחשוב שזה חלום.

 

היא נרדמה, היא לא זוכרת כמה זמן אחרי, היא הרגישה שהוא מחבק אותה. היא התעלמה מזה, וחזרה לישון, היא הרגישה משהו שלא היה מובן, אבל המחשבה שלה... מישהו מנשק אותה, היא חולמת, היא הרי יושנת, מי מנשק אותה .. היא מנסה לפתוח תעיניים , היא בהלם . היא דוחפת אותו, כולה לא מבינה מה הולך "אתה לא נורמאלי, מה אתה עושה?" "הוא אומר לה מה קרה..." היא מסתכלת עליו " אתה פשוט לא שפוי" ומסתובבת לקיר, הוא קם.. מתארגן.. היא אומרת לו אני באה איתך, אני לא נשארת בבית שלך, תקפיץ אותי לחברה שלי, הוא אומר לה אין בעיה, היא קמה מתארגנת .

 

הם עולים לרכב, נוסעים לכיון חברה שלה, לא ממש מדברים. היא מרגישה לא נעים , הוא מגיע לחברה שלה מחנה תאוטו. למה הוא מחנה תאוטו?היא מסתכלת עליו ואומרת לו "תודה, וסליחה אם הפרעתי" הוא מסתכל עליה כולו משועשע, זה בסדר אל תדאגי. היא אומרת לו טוב יאלה ביי ובאה לחבק אותו הוא מנשק לה בשפתים... היא מתרחקת, נותנת לו חיבוק אחרון, הוא מתסכל עליה ואומר " תיהי בקשר" היא אומרת לו בטח... פותחת תדלת ויוצאת , היא מתחילה ללכת הוא עוד עומד שם. הוא מתניע ונוסע משם, היא נכנסת לבית של חברה שלה מתקלחת, מתארגנת ויוצאת לכיון הבית שלה. הוא מתקשר, היא מדברת, היא לא יודעת מה יש להגיד, היא מרגישה מרוחקת. היא מסיימת תשיחה. ומתעצבת על זה שהוא שוב נעלם מחיה.

הכותבת היא אחת.. מבין כל העולם הזה....=]

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
תכלס!
ישראלי 29.04.08 (14:37)
2.
מה תכלס???
אושרת 01.05.08 (18:03)