מס' צפיות - 955
דירוג ממוצע -
כמה מילים על חוק וסדר, אמת שקר במיסטיקה וברוחניות
מאת: חץ בן חמו 11/04/08 (02:33)

אני מעוניין להתחיל במשהו פשוט: דמיינו לעצמכם עולם, כמו שלנו, רק בלי חוקים ובלי סדר כלשהו. בלי משטרה. בלי בתי משפט, בלי איסורים ובלי עונשים.


איך היה נראה לכם עולם כזה?

 

חוק וסדר נועדו כדי לאפשר אורח חיים מסודר עם כללים ואיסורים והחמרות ומערכת שיטור ושפיטה ובתי כלא לעצור את העבריינים, כי כך חברה מתוקנת צריכה לחיות. צריכים את החוקים כדי להזהיר את האנשים לא לעשות כך וכך. צריכים את המשטרה כדי לעצור את העבריינים וצריכים את מערכת המשפט כדי שאדם תהיה לו את הזכות להשמיע את דבריו ולמדינה תהיה את האפשרות להרשיע את האדם והשופט צריך לשפוט לכאן ולכאן. בשביל זה יש לנו את החוק וסדר.

 

ומה לגבי אמת ושקר? איך היתה ההרגשה לו לא היתה קיימת לנו אמת? אם כל הזמן היינו משקרים ואחרים היו משקרים לנו איך היינו מרגישים? גרוע? בוודאי. אנחנו רוצים לדעת את האמת ואדם שמשקר לנו מאבד מערכו בדרך כלל. יש כמובן "שקרים לבנים" וכל מיני גרסאות אחרות של "החלקת האמת", אבל אני מדבר על אמת ושקר ברורים.

 

בעולמנו הריאליסטי הדברים ידועים. אנחנו מחפשים אמת ויש לנו מערכת חוקים וסדר. יש כמובן מקרים רבים של חוסר צדק במשפט, יש מקרים רבים שהמשטרה לא עושה את עבודתה נאמנה, יש הרבה מקרים שהאמת לא נאמרת לנו ומשקרים לנו, אבל מה לעשות: אנחנו חיים בעולם לא מושלם ודברים כאלו היו ויהיו.

 

ומה לגבי עולם הרוחניות והמיסטיקה? פה זה כבר יותר מעניין.

האם קיימים שם חוקים? האם קיימת שם אמת? האם ישנם גם שקרים? התשובות ל-3 השאלות האלו הם: כן, כן וכן, אולם יש בעיה אחת שהיא לא רק פה בארצנו, אלא בעיה אוניברסלית: רוב רובם של הרוחניק'ים והמיסטיקנים פשוט לא מתייחס לחוקים. לדידם זה משהו כמו המערב הפרוע. כל אחד יכול לעשות כרצונו, אין דין ואין דיין וכל דאליבא שליט.

 

ישנם המון אנשים רוחניים ומיסטיקנים שהם אנשים טובים. הם באמת רוצים לעזור, ללמוד ולהתפתח מבחינה מיסטית ורוחנית בתחום שהם אוהבים והדבר כמובן מבורך. אך יחד עם זאת, קורה פה משהו מאוד מגעיל: אותם אנשים טובים למדו ולומדים ממורים אחרים הרבה דברים, אך לא חוקים שלהם יש לציית.

 

נשאלת השאלה: האם יש לנו את אותה מערכת חוקים מיסטית ורוחנית? התשובה היא שיש לנו חלק, אבל גם לזה רבים מאוד פשוט לא מצייתים. ישנם כללים פשוטים מאוד שהם טריוויאליים, אולם אפילו להם רוב המיסטיקנים והרוחניק'ים לא מצייתים, הנה לדוגמא 2 חוקים ולאחריהם הסבר של החוקים:

 

דוגמאות לחוקים:

  

  • אדם שמטפל באחרים בשיטות אלטרנטיביות מחוייב לעשות הגנות.
  • אדם שמתקשר, הן במדיטציה והן בצורה רגילה מחוייב לבדוק האם מדריכיו מהאור.

 

הסבר לחוקים:

  

  • כאשר מטפל מטפל באנשים, הוא חייב לעשות הגנות. מדוע? הסיבה פשוטה: בזמן טיפול, דברים אנרגטיים יוצאים מהמטופל, והמטפל עלול לספוג את הדברים ישירות אליו, ולא רק זאת, אלא יש סיכוי רב שהוא יעביר את אותם אנרגיות של המטופל, אל המטופל הבא בתור, ואותו מטופל הבא בתור יחטוף את הג'יפה של המטפל הקודם בנוסף למטפל עצמו שחטף את הג'יפה, וכך יצא שמטופלים ידביקו בג'יפה אנרגטית אחד את השני דרך המטפל. הדבר נכון לגבי סוגי טיפולים כגון: רייקי, הילינג, דיקור סיני, וכל טיפול שבו יוצאים אנרגיות מהמטופל.
    איך המטופל יכול לבדוק את זה על עצמו? די פשוט: אם יצאת אחרי הטיפול הרבה יותר מדוכא ו/או עצבני ממה שהיית לפני הטיפול, אז תרשה לי לאמר לך: נדפקת. גם שילמת וגם קיבלת את הג'יפה האנרגטית או של המטפל או של אחד המטופלים הקודמים.
  • אדם שמתקשר לאחרים (בין אם בתשלום ובין אם בחינם) מחוייב לבדוק האם מדריכיו מהאור (הנה קישור לשיטת בדיקה פשוטה). מדוע? מהסיבה הפשוטה ביותר: ישנם ישויות רבות מאוד שמעוניינות שאותו אדם שפונה - יפול בצורה כזו או אחרת. כאשר הוא נופל, אותן ישויות מרוויחות את האנרגיות שלו, ויש מקרים רבים שבזמן שאותו לקוח בא לבקש תקשור, באותן דקות הן שואבות ממנו אנרגיות בשעה שהוא מרוכז במתקשר/ת. שוב, אם אותו אדם מרגיש הרבה יותר מדוכא או עצבני (ללא קשר לדברים שנאמרו לו) אחרי זמן קצר מהביקור, הוא נדפק. גם שילם וגם שאבו ממנו אנרגיות שלו.
    ישנם כמובן מתקשרים רבים שמצהירים שהם בודקים את המדריכים האנרגטיים שלהם, אולם בהרבה פעמים זהו שקר מוחלט או שהבדיקה היא כל כך גרועה, שאפילו השטן יכול לעבור אותה בקלות!. מתקשרים רבים חוששים לבדוק הואיל ואותם מדריכים אנרגטיים שהם מתקשרים, מעבירים לאדם בדיוק מה שהוא רוצה לשמוע אך אין התייחסות נקודתית והצעות פתרונות לגבי הבעיות שבגינן מגיע הלקוח. מה יוצא? הלקוח קיבל ליטוף אגו, אבל הוא שוב נדפק כי הבעיות שבגינן הוא בא, ישארו אותו דבר או יחמירו.

 

אם נשאיר את אותם חוקים ונמתין שמיסטיקנים או אנשים רוחניים יישמו אותם, יעברו עוד 30 שנה ושום דבר לא ישתנה. השינוי צריך לבוא מכיוון אחר, מכיוונם של הלקוחות!.

 

כל מה שצריך לעשות, הוא פשוט לא להתבייש ולשאול! שאל את המטפל או המתקשר/ת אם עשה הגנות. הוא עשה? מתי? (יש צורך מינימום פעם ביום וה"מהדרין" עושים לפני כל טיפול). הרגשת ג'יפה או דכאון אחרי טיפול? שאל את המטפל על כך ואל תסכים לתשובות חפיפניקיות או "כוללניות" או "רוחניות"! במקרה הצורך, החלף מטפל גם אם יש עליו 20 המלצות!

 

כלקוח, זכותך לדעת דברים, זכותך לשאול שאלות וזכותך המלאה לקבל תשובות ענייניות ומלאות. אם המטפל מתחמק, אז זה סימן בשבילך להמשיך הלאה.

 

סיכום:

  

יש חוקים, והחוקים נמצאים לעזור לנו ולהגן עלינו בעולם שלכאורה נראה משוחרר וחופשי. רבים מהמיסטיקנים לא שמים קצוץ על החוקים ומי שנדפק הכי הרבה הם הלקוחות. כלקוח, אתה צריך לזכור שזה הכסף שלך, הזמן שלך והבריאות הרוחנית, הנפשית והפיזית שלך. יש הרבה פיתוי בחוץ על כל מיני מיסטיקנים "מוארים", כל מיני "מרכזים" שהרימו מיסטיקנים שונים (ששם בכלל לא מומלץ להיות מטופל הואיל ואינך יודע אם המטפל/ת שמטפל בך כרגע יש לו בכלל את הכוחות האנרגטיים לטפל בך.

 

זה שמנהל המרכז שם אותה לעבוד שם לא אומר כלום, הואיל ורוב מוחלט של מיסטיקנים שהרימו מרכזים כאלו כלל אינם מתקשרים עם צד האור, גם אם הם בטוחים שהם כן. עדיף למצוא מטפל בקליניקה נפרדת שאינו נמצאת בשום "מרכז מיסטי"). כשלא מצייתים לחוקים, צצים גם שיטות חדשות לטיפול שאין בהם צורך כלל (זולת הרווח של אותם אנשים מאותם לקוחות תמימים) כמו הילינג למס' חודשים בסכום של 4 ו-5 ספרות.

 

בהצלחה וחג שמח,
חץ

 

פורסם בבלוג של חץ

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר