מס' צפיות - 1527
דירוג ממוצע -
קייטנות בקיץ 2014: כמה זה יעלה לנו?
כמדי שנה, עשרות קייטנות מתחרות על כיס ההורים שמחפשים סידור לילדים. כמה תעלה לכם קייטנה בקיץ 2014? ואיך אפשר להוזיל את מחיר הקייטנה? בכתבה הבאה.
מאת: guliver1234 29/04/14 (14:21)

כמו בכל שנה, ההורים נאלצים למצוא סידור לחופש הגדול מבתי הספר ומהגנים. למרות שברוב הגנים, הגנים עצמם והצהרונים בבתי הספר מציעים קייטנות בחודש יולי, חודש אוגוסט עדיין נשאר פנוי וההורים נאלצים לפנות לקייטנות פרטיות.

 

בנוסף, למרות שכמעט כל גן מציע קייטנה מסובסדת של הגננת, הורים רבים עדיין מעדיפים לשלוח את ילדיהם לקייטנת פרטיות בתחומים שונים שמפתחת את הילדים בכיוונים מגוונים כמו ספורט, מדע או הייטק.

 

אז כמה עולה קייטנה בקיץ 2014?

 

לאחר שבבלוג שלנו הצגנו רשימה גדולה של קייטנות מבחר נושאים המפוזרות ברחבי הארץ, הצלחנו למצוא כי המחיר הממצוע לקייטנה בקיץ הקרוב עומד על בין 2000 ל-2500 ש"ח כאשר המחיר משתנה בין אם מדובר ביום קצר או יום ארוך (עד השעה 16:00 בד"כ).

 

איך אפשר להוזיל את מחיר הקייטנה?

 

הדרך הטובה ביותר לקבל הנחה במחיר הקייטנה היא הרשמה מוקדמת. כמעט כל הקייטנות שאנו בדקנו בבלוג, מציגות הנחות לנרשמים מראש כאשר התאריך להרשמה מראש הוא לרוב עד סוף מאי 2014. לכן, אם אתם יודעים כבר מעכשיו שאתם זקוקים לקייטנה לילדים, כדאי לכם למהר ולהזמין מקום בימים הקרובים.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר