מס' צפיות - 807
דירוג ממוצע -
כל אחד והברנדי שלו
מאת: מיכל 16/03/08 (17:14)

דמעות ירדו מעיניה ופניה הביעו מצוקה כשאמרה לי- רק לי אין, לכל הילדים יש וגם אני ילדה ורוצה כלב, למה אתם לא מביאים לי, אני מבטיחה שאטפל בה ולא תרגישו בכלל שיש כלב בבית. (חבל שלא החתמתי אותה אז על כל הנ"ל)

 

ואני כמו רב האמהות עם הגנים הפולניים וחוסר שיקול דעת לקחתי נורא ללב, למה שהבת שלי תהייה שונה מאחרים? מה כבר יכול להיות כרוך בלהביא כלב חמוד הביתה? ואת הגלגל אי אפשר כבר להחזיר...........

 

בהזדמנות הראשונה כשהתחלתי להתעניין נודע לי על כלבה מעורבת - גולדן ולברדור וישר אמרתי תביאו!!!! רק השם נשמע לי עם יחוס, אם כבר אז כבר.

 

גוש הצמר הלבן החמוד הגיע לביתנו בליל חורף סוער, הילדה עמדה בהבטחתה והכינה בחדרה ערימת שמיכות ומגבות שלגור יהיה חם ונעים אלו היו שתי הפעמים האחרונות שנקטה ביוזמה כלשהי כי עד היום זה נשאר בשלב הקוצי מוצי..

 

ואכן ביממה הראשונה הכלבה ישנה בחדרה של הבת ואני לא הפסקתי להתפעל מהמסירות וזה עבר בצ'יק, הכלבה החלה להסתובב בבית ולהיות אחת מהמשפחה.

 

התחלנו לחפש שם והוחלט ברב קולות-ברנדי!!!

 

בעלי שיחק את הקשוח- אמרתי לך שאני לא רוצה כלב, לא רוצה להקשר אליו ולא העיף מבט ואולי כן, כשלא ראינו. והיום אי אפשר להפריד ביניהם.

 

איזו התלהבות הייתה כשאמרנו לה-הופ והצבענו לכיוון המיטה שתעלה עליה, שבע שנים היא כבר ישנה רק במיטות שלנו!!!

 

כל ההתנהלות שלי קבלה סימנים של לוחמת קומנדו, הכנתי אבנים בכניסה לבנין למקרה שיהיו חתולים בדרך, ומקל ביד למקרה שנתקל בכלבים מאיימים, בגדים עם כיסים לסיגריות ולפלפון למקרה שאזדקק לסיוע.

 

גמרנו עם היציאות לחופש כבני חורין, צריך לדאוג לסידור לברנדי והרי אי אפשר לשלוח אותה לסבתא וסבא...אוי וואי.

 

חתונות וארועים רחוקים? כבר הכרתי כל בעל כלב שכונתי שתמורת סכום פעוט היה מגיע לשמרטפות, הטרוף אחז בי, משהו לא מוכר דאגה ברמות כאלה אם איני היא- מסכנה, כל הזמן מחשבת את שעות מהפעם האחרונה שירדה לפיפי, והאם היציאות סדירות וכפרה על סלון אחד שנאכל וכפרה על סלון שני שנאכל ונעלים וטלפון העיקר שהיא תהייה הפי.

 

בכיתי בגללה צעקתי בגללה, כעסתי, צחקתי ממש תראפיה הוציאה ממני כל רגש שקיים בגוף האדם. מצאתי עצמי נאבקת בדעות אל אחרים שלא אוהבים כלבים- איך אפשר??

 

השכונה פתאום קבלה פנים אחרות ושמתי לב למי יש כלב ומתי יורד, למדתי את הקודים השגורים "נקבה או זכר"? היום כבר אומרת מה חשוב תתרחק זה כלב ולך תדע......

 

לדעתי כלבים הינם נציגים של איכות המוצר אחרת איך אפשר להסביר את העובדה שאכלה את הציפוי של הרב בריח? או פתחה את ברז הדלי והציפה את הבית ואלי סתם רצתה לראות מחיר למ"ק?

 

ומפה ההמלצה - אל תאמינו לילדים תדעו מראש הכלב הוא "נחייה למבוגר".

 

הב הב.........

הכותבת היא רואה,לומדת ורצה לספר לחברה

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 8 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
האנשה
אבי 16.03.08 (18:34)
2.
קוטרית..
בלהה 17.03.08 (10:01)
3.
הכותבת היא אמנית
קרנונה 17.03.08 (13:37)
4.
כלבלב הו בידי בם בם
יורם 17.03.08 (14:43)
5.
קוטרית רק בצחוק!
בלהה 18.03.08 (13:26)
6.
אח תאום...
הגיגית 22.03.08 (00:36)
7.
טלייי
אלה 07.05.08 (08:25)
8.
זהו..
מיכל 10.08.10 (22:38)