מס' צפיות - 93
דירוג ממוצע -
עורכי דין בחיפה
מאת: nadya. 13/10/13 (14:26)

סטטיסטיקות שפורסמו במהלך שנת 2012 גילו נתון מדהים: בישראל ישנם 50,000 עורכי דין רשומים. מאחר שחיפה היא העיר השלישית בגודלה בארץ, לא קשה לעשות את החשבון ולהבין כמה עורכי דין פעילים ניתן למצוא בעיר ללא תחתית.

לאור הנתונים שימשיכו בוודאי לעלות עוד ועוד בשנים הקרובות, נשאלת השאלה: כיצד בוחרים בעורך הדין המתאים? מבחר כל כך גדול עשוי להיות מבלבל וליצור קושי ממשי למצוא עורכי דין בחיפה שיהיו מקצועיים והוגנים במחיר. האם מדובר במשימה בלתי אפשרית?

בהחלט לא!
המשימה הזו ברת ביצוע אך תדרוש מכם לעשות שיעורי בית. אם ניסיתם לחפש המלצות רלוונטיות בין קרובי משפחה ומכרים אך לא הצלחתם להעלות כלום בחכה, או לחילופין, אם מדובר בחיפוש דיסקרטי בו אינכם מעוניינים לשתף אנשים מוכרים לכם- סימן שעליכם להעתיק את חיפושכם לרשת.

ברשת ניתן למצוא אינדקסים של בעלי מקצוע רבים ושל עורכי דין בפרט. בכל אינדקס קיימות לשוניות חיפוש המאפשרות לכם לצמצם את החיפוש לפי מקום מגורים ותחום התמחות רצוי. ניתן להניח כי בחיפה בכל תחום התמחות ניתן למצוא כמות גדולה של עורכי דין ולכן חבל שתוסיפו לקושי ע"י מיון עורכי דין שהם כלל אינם רלוונטיים עבורכם.

החלק השני בחיפוש
לאחר שתצמצמו את הרשימה, עדיין יישארו מועמדים רבים לבחור מהם. בשלב הזה כדאי להריץ חיפוש אינדיווידואלי אודות כל אחד מהם בגוגל. החיפוש בגוגל יענה על שאלות רבות: האם לעורך הדין הספציפי קיים אתר? האם יש לו ותק בתחום? האם הוא אכן מתמחה בתחום הרלוונטי לכם?

לאחר שתוכלו לענות על השאלות החיוניות בנוגע למועמדים שנותרו, סביר להניח שהרשימה תצטמצם אפילו יותר. כעת הגעתם לשלב האחרון בחיפוש: פגישה אישית עם המועמדים שנותרו. רוב עורכי הדין מעניקים אפשרות לפגישת ייעוץ ללא התחייבות ולעתים גם ללא עלות. היפגשו עמם, העלו בפניהם את השאלות החשובות והתרשמו מהדינאמיקה שלכם איתם. לעתים עורכי דין המציגים את עצמם כמקצועיים ביותר ברשת, לא עוברים את מבחן המציאות ולכן מדובר בשלב אימות הכרחי. לאחר שיצרתם קשר עם עורך הדין המתאים מחיפה, בקשו לקבל ממנו הצעת מחיר קונקרטית בהתאם לסוג השירותים הדרושים לכם.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר