מס' צפיות - 59
דירוג ממוצע -
סילוק רקמת השד - מה צריך לדעת על הטיפול עצמו?
מאת: אבישי וינברגר 03/10/13 (08:49)


אחרי שהראינו מיהן הנשים שמתאימות לעבור טיפול לסילוק רקמת שד תוך השארת השד וציינו מה ההשפעה שלו במניעת התפתחות שאת ממאירה של השד, נדבר כעת על הטיפול עצמו ועל התהליכים שמתבצעים לפניו ואחריו.


ראשית, חובה לציין כי הטיפול איננו רדיקלי. השד עצמו אינו מסולק, אלא רק הרקמה – ומעטפת השד נותרת כפי שהייתה. מבחינת המראה, ברוב המכריע של המקרים, לא יהיה שינוי משמעותי כלל. הטיפול נעשה בשיטה הברזילאית – דרך חתך קטן בעטרת. המטופלות בשיטה זו יוכלו להיות בטוחות שהטיפול יעבור במינימום חיתוך וצלקות.

הליכי הטיפול להסרת רקמת השד

המטופלות שחפצות לבצע הליך זה, מגיעות למרפאה ועוברות הליך נורמלי לחלוטין של תיאום ציפיות, כמו בהליכים קוסמטיים פשוטים ונבדקות האפשרויות להתאים את הפרוצדורה המתאימה להן.


אם יש לאותה מטופלת שד רגיל שיש לסלק את תוכנו בלבד, הצלקת תהיה מזערית מאוד ותבוצע בחצי התחתון של העטרת בלבד. ככל שהשד יהיה גדול יותר, תימשך הפרוצדורה זמן רב יותר – אם כי באופן כללי, לא מדובר בפרוצדורה ארוכה.


סילוק רקמת השד מאפשר למטופלות גם לעבור סוג של עיצוב חזה. לאחר ריקון השד, ממלאים את המעטפת בדרך כלל בשתל סיליקון מקובל אשר מותאם למטופלת באופן אישי. נשים עם שד גדול שמעוניינות בהקטנה, יכולות "לנצל את ההזדמנות" ולהקטין אותו, כמו גם נשים שמעוניינות בהרמת שד.

לאחר שהמטופלת עוברת את הניתוח, היא נותרת באשפוז קצר בן מספר שעות עד לילה אחד. משך ההחלמה ברוב המקרים חופף למשך זמן ההחלמה של ניתוחים רגילים בשד.


באפשרותנו לבצע טיפול לסילוק רקמת השד תוך השארת השד בצורה מקצועית ביותר, שאיננה פולשנית וקצרה. בסוף הטיפול, יקבל השד מראה אסתטי ונאה לעין, ולעתים יפה יותר ובריא יותר מאשר קודם לכן.

הכותב הוא ד"ר אבישי וינברגר מומחה לכירורגיה פלסטית

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר