מס' צפיות - 934
דירוג ממוצע -
קרמה ובעיות פוריות אצל נשים
בעיות פוריות - גזרה משמיים או סימן משמיים?

בעיות פוריות או הקושי בהבאת ילדים לעולמנו, איננה גזרה בלתי הפיכה. נשים אשר הסיכוי שלהן ללדת בחיים אלו מאד נמוך מסיבה קרמתית, יכולות ע"י שימוש בעקרון הבחירה החופשית, לשנות את ה"גזרה" ולהביא ילד/ים לעולם. כיצד?

 

ישנן נשים המנסות במשך תקופות ארוכות ומייגעות להיכנס להריון ולא מצליחות, למרות שכל הבדיקות הרפואיות שלהן נראות תקינות. ישנן אפילו נשים המשתמשות בשרותי הרפואה המודרנית המפותחת מאד (טיפולי פוריות) ובכל זאת מתקשות להיכנס להריון, או להגיע ללידה ואז גורמים שונים בסביבת המתקשה ללדת , החל מרופאים ועד משפחה, חברים, פסיכולוגים ואנשי רוח, מייעצים לאישה לטפל בעצמה באופן מנטלי.

 

אחוז הנשים שפנו לטיפול מנטלי רוחני בנוסף לטיפולים הרפואיים ונכנסו להריון, הינו גבוה. מדוע? כיצד הקרמה קשורה לזה? ומהי הבחירה החופשית בתוך הקרמה?

 

מהי קרמה?- קרמה היא הפעולות שעשינו בעבר, בחיים אילו ובקודמים לאילו. אנחנו הם אלו שקובעים את עתידנו (את "גורלנו"), ע"י הפעולות שאנו עושים, ברמה המחשבתית והמעשית. הבחירה היא חופשית בידנו. מה זאת אומרת?- אם אנחנו מודעים לחוק הקרמה, חוק הפעולה והתוצאה שלה, אנחנו יכולים לפעול כדי לשנות את הקרמה,לשנות את העתיד לבוא, העתיד בחיים אילו, או העתיד בחיים הבאים.

 

איך זה בא לידי ביטוי באופן מעשי אצל אישה עם בעיות פוריות?- אם את רואה שיש לך קושי ברור להיכנס להריון, עשית בדיקות ואין שום סיבה רפואית הנראית לעין, סימן שאת צריכה לעשות מאמץ רפואי, אך גם ובנוסף את צריכה לפנות לכוון אחר, להתבונן פנימה, כדי לשנות את צורת החשיבה והפעולה שלך.

 

הרבה סיבות יכולות להיות לחוסר יכולתך ללדת. יתכן ובהרבה חיים קודמים היית משופעת בילדים ובחיים אילו נשמתך פשוט החליטה לנוח מגידול ילדים, או יתכן ונשמתך בחרה לחוות קושי בהבאת ילדים בגלל נסיבות קשות בחיים קודמים, כמו התעללות, יתמות, עוני, מחלות וחוסר אהבה. יתכנו עוד סיבות, אבל לא כדאי להשקיע מאמץ כדי להיזכר, מכיוון שמלבד פתיחת תיבת פנדורה, שום תועלת בדרך כלל לא תצמח לך מזה, אלא אולי רק הוכחה מסוימת שאכן היו לך חיים קודמים.

 

אינך צריכה לעבור בדרך הקשה של ההיזכרות (שחזור גלגולים) אלא רק כדי לקבל את הידע העתיק והמוכח, שבגלל נסיבות קרמתיות מסוימות, מצבך היום כפי שהוא ובידך הבחירה החופשית לשנות באופן מודע, כחלק מהתפתחות נשמתך, את חייך אילו או את חייך הבאים.

 

ובכן מה עליך לעשות?- הרפואה המודרנית מציעה פתרונות מעולים: טיפולי פוריות משוכללים ביותר. יכול להיות שנשמתך צריכה להשקיע מאמץ של ממש, סבלנות ואורח רוח, כדי שההיריון יתאפשר לך, כי אולי בחיים קודמים היית כנועה מדי, קורבן של הנסיבות, וכמובן לא היו פתרונות רפואיים. אבל בד בבד עם פנייתך למדע ולרפואה, וזה בהחלט מומלץ, את יכולה לשנות עוד כמה דברים חשובים שיעזרו לך להיעשות פורייה.

 

אחד הפתרונות הוא שינויי הרגלים. הרגלים נובעים מתבניות מחשבה שמלוות את נשמתנו לאורך חיינו אלו וחיינו הקודמים וכן כלימוד ותגובה לאופן בו גדלנו, להורים, סביבה, חינוך וכיוצא בזה. גם השפעות גנטית יוצרות הרגלים. אחת הדרכים המומלצות לשנות הרגל היא קודם כל לזהות אותו.

 

כל שינוי, ואפילו הקטן ביותר, יוצר זעזוע במערכת ההרגלים שלנו ואם השינוי גורם טוב לך ולסביבתך, אז זהו שינוי חיובי ואת בדרך הנכונה. בהמשך נביא שלל עצות מעשיות לשינוי הרגלים, בתחום התזונה, הפעילות הגופנית והנפשית, לבוש, מגורים, יחס לאנשים אחרים וסביבה, טבע, ושינוי דפוסי מחשבה.

 

לסיכום, בעידן המודרני, פלאי הטכנולוגיה הגדילו מאד את הסיכוי לפוריות, אך לנשמה הנכנסת ויוצאת דרך מחזורי חיים רבים, עדיין נשארה הרבה עבודה. לכן טוב יהיה לפעול גם בתחום המדעי וגם בתחום האישי נפשי רוחני. תחומים אילו משלימים זה את זה ומאפשרים לקרמה מחיים קודמים להשתנות.

 

חלק א' . המשך יבוא....

הכותבת היא מורה ליוגה ואמנית רב תחומית

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר