מס' צפיות - 485
דירוג ממוצע -
מי ומי בליגת האלופות
בארסה, יונייטד, ארסנל, צ'לסי, רומא, שאלקה, פנרבחצ'ה ורוב הסיכויים שגם ליברפול, ישתתפו ברבע גמר ליגת האלופות. ביום שישי הבא ההגרלה.
מאת: אייל טוני 07/03/08 (08:30)

ברצלונה, מנצ'סטר יונייטד, ארסנל, צ'לסי, רומא, שאלקה 04, פנרבחצ'ה ועוד קבוצה אחת מבין אינטר וליברפול - ישתתפו בהגרלת רבע גמר ליגת האלופות, ביום שישי ה-14/03. מדוע הדבר כל כך משנה?

 

אומנם ריאל מדריד חטפה סתירה מצלצלת מרומא, ומילאן אכלה אותה מארסנל, וכנראה שביום שלישי גם אם אינטר תנצח בפחות מ-3 שערים את ליברפול ולכן גם היא תצא. 3 קבוצות גדולות פחות בשלב הזה ועדיין פנרבחצ'ה עם הקהל הטורקי הנפלא שלה ושאלקה שבליגה הגרמנית מקרטעת. נראה אפוא שיש לנו את כל מה שאנחנו צריכים להגרלת רבע הגמר - 5 קבוצות בעלות שם, שלפחות שתיים מתוכן תיפגשנה, ועוד 3 קבוצות מפתיעות.

 

ברצלונה, מנצ'סטר, ארסנל, ליברפול (או אינטר) וצ'לסי מרכיבות חמישיה קטלנית. רק לחלום על המפגש הצפוי לנו ברבע. אני אישית הייתי מקווה למפגש שבו תשתתפנה אחת מהשלוש: בארסה-יונייטד-ארסנל. עכשיו לשאלה למה: כי בחצי הגמר ובגמר המשחקים יהיו יותר טקטיים, במיוחד בגמר, והקבוצות ישחקו בהבנה שזהו - הפסד והקבוצה שמנגד חוגגת את התואר. ברבע הגמר המשחקים עדיין פתוחים ועדיין אין את אותה קריסה מנטלית כפי שקרתה למנצ'סטר אחרי שזו נגעה בחלום רומא עם 7 - 1 מדהים והתמוטטה מול מילאן מלאת המבוגרים. ברבע הגמר המשחקים יהיו הכי טובים שנוכל לבקש.

 

תחזרו לאחורה בהיסטוריה ותיווכחו - ברבעי הגמר הובקעו כמות ממוצעת של שערים שהיא פי 3 מבחצאי הגמר וזאת אם לקיחה בחשבון שברבע הגמר יש 8 משחקים (בית+חוץ) ובחצי הגמר 4 משחקים (בית + חוץ). ברצלונה מול צ'לסי לפני 8 שנים הניב 10 שערים ברבע הגמר. בחצי בארסה חטפה שתיים ממדריד ונשארה בחוץ. וזאת רק דוגמא על הקצה של הקצה. צ'לסי ובאיירן סיפקו לנו לפני שלוש שנים 7 שערים - במפגש שאחר כך צ'לסי וליברפול הדלו מאוד - שער אחד, וגם הוא בהילוך של מצלמת קו התברר כשער שלא עבר במלוא הקפו את הקו...

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר