מס' צפיות - 253
דירוג ממוצע -
פרסום ראשון - אל תתפלאו אם מכבי פ"ת תישאר לבסוף בליגה
העובדה שההתאחדות לכדורגל אישרה קיומו של משחק עלייה בין שתי הראשונות בליגה, כשאחת משתי הקבוצות עלולה לכאורה לסיים שלישית (זכר לתוצאת המשחק האסטרונומית מול אחי נצרת) הינה החלטה כל כך הזויה שגובלת לדעתי בהמלצה לכתב אישום נגד גורמים בהתאחדות לכדורגל באשמת שחיתות.
מאת: מיכה אקדמן 04/06/12 (09:13)

 

עיתוני מדינת ישראל, התקשורת הישראלית בכללותה ו"אנשי" הספורט בלבד. אני מבקש את סליחתכם עת תתבישו.

 

אם לבסוף מכבי פ"ת תישאר בליגת העל, על אף שירדה אל הליגה הלאומית, יהיו על פניו שותפים לאחת הקנוניות המסועבות והמסריחות ביותר שנעשו אי פעם במדינת ישראל לא רק עסקנים בגרוש, אלא גם אנשי תקשורת רבים שהפנו עורף ולא ניסו לחטט יותר מידי בנבכי יחסי הכוחות וההחלטות בדרך אבא הלל 299, רמת גן.

 

אז לכאורה כבר הפנמנו ולמדנו על הקשר בין אבי לוזון למכבי פ"ת, הדיינים ה"משוחדים" (כיוון שעל פי המדיה לוזון משלם להם את שכרם) ואבן עזרא מתהפך בדעתו כל פעם שיש אירוע אלים אחר. את ההתנהגות של הגוף הזה, שאמור לשדר ממלכתיות ולהקרין סמכותיות מסוימת, אני מקבלים סחבקי, פתוח לצחוקים ובעיקר עושה רושם ממולא בקומבינות, לכאורה כמובן.

 

שלושת הגורמים הללו יחדיו אולי גרמו קצת לחלק מהתקשורת לרגליים קרות. ההתאחדות נראת למרעית עין כמו ההוא בשכונה שדואג לך בכל אשר תזדקק לו ואתה אבוי לך אם תתעסק איתו. כי אחרת איך ניתן להסביר את המצב ההזוי והמטורף לגמריי שמשטרת ישראל מבקשת לדחות משחק עלייה לליגת העל עקב חשד סביר שאחת משתי הקבוצות הללו שסיימו ראשונות עלולה לסיים שלישית (זכר לתוצאת משחקה האסטרונומית נגד קבוצה נוספת בליגה) ובהתאחדות לכדורגל לא מבוטל מיידית המשחק, אלא נשלחים מכתבים לקבוצות שתוצאת המשחק תתבטל.

 

את הפאן הספורטיבי דווקא כן ציטטו וטוב שכך צריך בהתחלט להתייחס לעובדה שהפועל ר"ג נתנה משחק מעולה, ניצחה 2 - 0, והעפילה כי היא ראויה לכך. 

 

אחת הקונספרציות הראשיות מדברת על כך שהפועל ר"ג כבר עלתה ליגה, ובהתאחדות לכדורגל לקחו בחשבון שאחת מ-2 הקבוצות הללו תעפלנה, ובשל חקירת המשטרה שעלולה להוביל לביטול המשחק, לא יוכלו לבטל את עלייתה של ר"ג. בשל כך הפועל ר"ג עלתה לליגת העל ועתה מה שניתן לקבוע האם למכבי הרצלייה, שנפגעה מהסיפור מגיעה הזדמנות נוספת.

הרצלייה על פי התיאור הזה צפויה תקבל משחק חוזר נגד בני לוד, או שתתמודד מול קבוצה אחרת מליגת העל על הכרטיס הנוסף להישארות בליגה.

 

מליגת העל הרי ירדו 3 קבוצות ועלו אחת. הליגה קטנה ל-14 קבוצות. ייתכן שבשל עלייתה של ר"ג ו"עלייתה" של הרצלייה ייקבע שיש 15 קבוצות ואז לכאורה את מי ישאירו בליגה.... תעשו את החישובים שלכם לבד.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר