מס' צפיות - 257
דירוג ממוצע -
הגיע הזמן להתעורר
צבי דל בטור כואב על מצב הכדורגל הישראלי.
מאת: צבי דל 22/01/12 (01:05)

כאוהד מכבי תל אביב ,לא אשקר כשאומר שאני נהנה לראות את הפועל תל אביב מפסידה. כל גול שנכבש לרשתם של האדומים  גורם לי חיוך על הפנים , וכל ניצחון בדרבי יכול להביא אותי עד לשיכרון חושים שאפילו היין הכי טוב לא יכול לעשות. ובאמת בהתחלה באמת שמחתי כשקראתי  וראיתי את פסטיבל אלי טביב  ואת הנזק שנגרם לקבוצה שעד לפני כשנתיים הייתה אלופת המדינה. אבל כמו לכל דבר טוב בחיים יש גבול. כשהפועל תל אביב מפסידה משחקים בצורה ספורטיבית באמת יש טעם לשמחה ,אבל כשהידרדרות מגיעה בעיקר בגלל ניהול שכונתי , הערך הספורטיבי נפגע. אני לא מכיר מקרוב את מה שקורה באמת בתור חדרי החדרים במתחם חודרוב , אבל מה שאני כן יודע כמו כל אחד שמכיר קצת כדורגל ישראלי , שהמצב החמור בהנהלת הפועל לא רק שגורם נזק לאדומים, הוא גורם נזק עצום לכל הכדורגל הישראלי.

יש המון הבדלים בנינו לבין הכדורגל האירופאי. אחד הגורמים העיקריים לסיבה שאנחנו בשונה מהם ,עדיין דורכים במקום זה ההתנהלות והיחס שלנו למקצוע. המצב בהפועל תל אביב צריך להיות בשבילנו כמו תמרור אזהרה לפני החלקה. לא יכול להיות מצב שבו בעלים משנה סדרי עולם ,מחליט החלטות לפי ראות עיניו ופוגע בהתנהלות הקבוצה ואף אחד לא אומר דבר. בעל המאה הוא בעל הדעה? לא במקרה הזה .  חוץ ממקרים חריגים לא הצלחתי למצוא בעלים של קבוצה אירופאית שמתנהג בצורה דומה.

 

הבעיה העיקרית שלי אבל היא  שזה לא רק הפועל. שכבעלים מפטר מאמן לאחר שזה התקף לב או  כששחקנים לא מקבלים משכורת כמה חודשים , זה בעיה כללית בכדורגל הישראלי. הבעיה הגדולה שלנו היא שמקרים כאלה אנחנו שומעים, כועסים , וישר מעבירים לסדר היום. כשבעלים עושה מה שהוא רוצה או שכקהל קובע את הרכב הקבוצה  זה דבר שאסור שיעשה. והגיע הזמן לעשות לזה סוף.המצב הנוכחי בהפועל תל אביב יכול אולי להעיר אותנו מתרדמת החורף שאנחנו נמצאים בה כבר שנים. קל לכתוב ,להגיד, ולומר שהמצב רקוב. זה שזה נכון, לא סותר שהגיע הזמן להתעורר לפני שיהיה מאוחר. הגיע הזמן שלנו לקום ולהגיד דיי! מספיק עם השכונה,  אנחנו רוצים לעלות לליגה של הגדולים! כי כשלאוהד מכבי כואב ממצבה של הפועל.אנחנו באמת בבעיה.                  

הכותב הוא אוהד כדורגל וספורט ישראלי.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
חבל שלא הזכרת את שערורית הפלסטר של
בני 22.01.12 (20:33)
2.
כל מילה בסלע
נתנאל 23.01.12 (13:15)