מס' צפיות - 168
דירוג ממוצע -
גוטמן בנבחרת ישראל - זה מה שיקרה... (זהירות אופטימי!)
מהניצחונות על אזרבייג'אן ולקוסמבורג שהפיחו אופטימיות ועד לשער האדיר של ביברס מול פורטוגל. זה התסריט האופטימי לנבחרת ישראל במוקדמות מונדיאל 2014...
מאת: מיכה אקדמן 27/12/11 (20:22)

ישראל פותחת את הקמפיין ברגל ימין שהיא מנצחת בבאקו את אזרבייג'אן עם שלישיה. באותה תוצאה מנצחת פורטוגל בלוקסמבורג. רוסיה מתקשה בבית מול צפון אירלנד אך יוצאת מנצחת.
במחזור השני ישראל מארחת את רוסיה ומסיימת איתה בתיקו, 1-1. פורטוגל מכפילה את שעריה בקמפיין בבית מול אזרבייג'אן.

בתחילת אוקטובר ישראל משיגה שש נקודות מלאות מול לוקסמבורג ומפיחה אופטימיות. רוסיה ופורטוגל מסיימות ביניהן בתיקו ומנצחות במשחקי הבית שלהן את אזרבייג'אן וצפון אירלנד בהתאמה.

במרץ 2013 ישראל מארחת את פורטוגל, יוצאת מפיגור מוקדם בזכות שער אדיר של ביברס נאתכו שמשלים במחצית צמד בפנדל. ניצחון סנסציוני לנבחרת. רוסיה ניצלת מהפסד בבלאפסט עם שער שוויון דרמטי.
לאחר ליל הסדר ישראל מתארחת בצפון אירלנד ולמרות משחק לא טוב יוצאת עם ניצחון חשוב של 0-1. פורטוגל משיגה ניצחון בתוצאה זהה באזרבייג'אן.בתחילת יוני פורטוגל מנצחת את רוסיה 2 - 1 ומרחיקה אותה מהמאבק על המקום הראשון למונדיאל.

ספטמבר 2013: ישראל מנצחת את אזרבייג'אן ורוסיה את לוקסמבורג. פורטוגל נכשלת בצפון אירלנד כאשר היא מסיימת איתה בתיקו מאופס. במחזור השני בספטמבר ישראל מפסידה בפעם הראשונה בקמפיין, 2-0 לרוסיה. 

מחזור אחד לפני הסיום פורטוגל מארחת את ישראל במשחק גורלי. גוטמן יוצא מליסבון עם תיקו אפס אדיר שמאפשר לישראל להיות תלויה בעצמה לקראת מחזור הסיום בבית מול צפון אירלנד. רוסיה מנצחת בלוקסמבורג.


במחזור הסיום ישראל מארחת את צפון אירלנד שהיא יודעת שהיא תלויה בעצמה כדי להעפיל למונדיאל. הניצחון 0-2 קובע היסטוריה. ישראל של גוטמן עולה למונדיאל!    

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר