מס' צפיות - 134
דירוג ממוצע -
כמו שהשמש זורחת במזרח...
...כך הפועל שוב מתעלה בדרבי.
מאת: מיכה אקדמן 29/11/11 (09:44)

הדרבי האחרון ביום ראשון לא היה משחק מי יודע כמה מבחינת היכולות והאיכותיות של שתי הקבוצות. היה זה ניתן לומר משחק טיפוסי וגברי בין שתי קבוצות מהפחות גרועות העונה בליגה, אחת עם דחיפה גדולה מההמון אך בגיל ההתבגרות ושהגיעה (במוטיב שנשמע טיפה מיני אבל אין לי קונוטציה יותר טובה) כבר לפורקן ולשיא מוקדם מידי ואחת חלשה להחריד אך תכליתית וקוראת טעויות אצל היריב בדיוק כמו שהמאמן שלה רוצה ועטה על הפגרים שהיריבה הנאיבית (קונאטה בגול ה-1, זיו בגול ה-2) משאירה לה.


הפועל תל אביב בדרבי מבחינת יכולת הייתה זוועה, אבל מי זוכר. לאף אחד לא אכפת ביום שאחרי ממהלך המשחק, זוכרים בסיומו של דרבי רק דבר אחד. את התוצאה. העיקר איווניר ממשיך להתבכיין כמו תמיד "היינו טובים יותר והפועל מלבד השערים לא הגיעה לשום מצב". מרדכי, בכדורגל סופרים מי מכניס יותר לרשת, לא מי שולט יותר. בזה כנראה אתם עוד צריכים להשתפר והרבה.


ואגב מוטי, שזה ישאר בנינו בסדר, אתה לא האדם הנאיבי היחיד בעולם: גם אני הייתי לפני קצת יותר משנה במשחק די דומה כשנבחרת ישראל שלנו עוד איכשהוא ניסתה לתקוף מול קרואטיה שהפתיעה בחולשתה בר"ג, ואז משתי טעויות (של מגן לא מגן בשם אלרואי כהן שאתמול עשה ליואב זיו מה שהקרואטים עשו עליו) הם סגרו עניין במחצית. ככה גרמני, ככה מגעיל. זה הכדורגל.


בעיה קריטית שאני מזהה אצל הצהובים כבר יותר מידי זמן ויכול להיות שהיא שורשית וצריך לעבור עם כל שחקן עליה, היא שמבחינה התקפית זה שחקנים עומדים כמו עמודים במרכז המגרש ורוצים לקבל את הכדורים אליהם לרגל, וזה כמו בכל הקבוצות הגדולות בעולם שעושות תנועה לעומק ולאגפים. אני חושב שבכל הדרבי מכבי פעמיים פתחה לאגף במשחק. אולי עם 50% הבקעת שערים בפתיחה לאגפים מרדכי, המועדון שלך בעתיד ייפרח.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר