מס' צפיות - 169
דירוג ממוצע -
לא להזיע ובכל זאת להצליח-השיטה של הפועל
המשחק שהוכרע אתמול על ידי השופט לא היה מקרי.מה לא עושים בשביל הצלחתה של הפועל תל אביב?
מאת: צבי דל 20/04/11 (11:39)

הפועל תל אביב קיבלה אתמול חותמת רשמית לכך שהיא הקבוצה האהודה בישראל.כן זה שיא שנשבר פה במדינת ישראל.הקבוצה האהודה ביותר על ידי מערכת השיפוט והחוקה ולא על ידי האוהדים.

 

כבר בשנה שעברה נוכחנו לאהדה הרבה לקבוצה תודות לשיטת הקיזוז.  השיטה ה"נפלאה" שהעניקה מתנה ענקית להפועל בצורת אליפות.

כשישבו עסקני ההתאחדות וראשי השמאל במדינה, וחשבו כיצד לגרום לכך שקבוצתם האהודה תזכה סוף סוף בתואר החשוב באמת,עלה במוחם רעיון גדול.הם קרו לרעיון הזה "שיטת הקיזוז", או בשמה האמיתי: השיטה שבה לא נצטרך באמת כל כך להזיע (את זה נשאיר למכבי חיפה) ושתעזור לנו בסיום העונה לזכות באליפות המדינה.

למעשה חגיגות האליפות של האדומים בשנה שעברה הזכירו לי את חגיגות ה"אליפות" של שחקני הפועל תל אביב של שאול אייזנברג בכדורסל לפני כמה שנים. שתי הקבוצות חגגו אליפות כשהן מסיימות במקום השני.

 

אחרי שגזלו תואר אחד במרמה ,כנראה שראשי ההתאחדות קיבלו עוד כמה טלפוניים מראשי השמאל ,שהחליטו שתואר אחד לא מספיק להם.הם רוצים דאבל!

ואם השמאל רוצה, השמאל יקבל. ושוב,כמו בליגה כך גם בגביע, קיבלה הפועל פעם אחר פעם את ההגרלות הקלות ביותר ,בעוד ששאר הקבוצות החזקות קיבלו יריבות חזקות. הגרלות שהוליכו את הפועל לזכייה צפויה בדאבל.

אני לא בכיין ויודע שבהגרלות הכול תלוי במזל, אבל כל אחד שעקב אחרי ההגרלות שקיבלו הפועל השנה שעברה יכול לספר לכם שלא רק מזל היה שם.הדוגמא הכי טובה היא של מכבי יפו, הקבוצה מליגה ב' שבחצי הגמר הוגרלה מול האדומים.

לכל אלו שחושבים לעצמם שזה מקרי וזה קרה רק בשנה שעברה, אני רוצה להזכיר כמה נתונים שקרו מהעונה הנוכחית:

 

•-          בהגרלת הגביע השנה קיבלה הפועל עד רבע הגמר את עירוני קרית אתא מליגה א' ואת הפועל אשקלון החלשה מליגת העל.מקרי?

 

•-          לאחר 30 משחקים של ליגה סדירה השנה ניתן שוב לקבוע :שיטת הקיזוז שוב עוזרת לקבוצה אחת בלבד!  מקרי?

 

ופה אני מגיע למשחק של אתמול.יכול להיות שהגיע להפועל לנצח אתמול, אבל לכל ניצחון יש דרך.על הפנדל שקיבלה אתמול הפועל היה רשום באותיות גדולות "מכור"!

לא ייתכן ששופט בכיר בליגת העל ישפוט בצורה כל כך לא אחראית במשחק גורלי כמו של אתמול ולא יקבל שום ביקורת! ההחלטה שלו אתמול הייתה שוב כנראה של אלו שיושבים מעליו שראו את הקבוצה שלהם בדרך לאבד את הגביע ורמזו לשופט שלהם לארגן לאדומים שלהם,שוב,לא להזיע ובכל זאת לנצח.

הכותב הוא אוהד כדורגל וספורט ישראלי.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר