מס' צפיות - 1677
דירוג ממוצע -
גוטי, תעשה לי ילד!!!
המקרה של גוטי גרם לי לחשוב היום הרבה על הכדורגל הישראלי. מה היה קורה אם בישראל שחקן כדורגל היה יוצא מהארון?
מאת: תומר 19/02/08 (10:30)

"גוטי נישק בחור", זאת היתה הכותרת היום באתר הספורט ONE. שחקנה וכוכבה בן ה-31 של ריאל מדריד, נשוי פלוס שניים, צולם כאשר הוא מנשק בחור אחרי שיצא עימו ליציאה רומנטית!!! השם ישמור!!! מה גוטי הומו???

 

היה מעניין לראות את תגובות אוהדי הכדורגל בארץ למקרה. לצד תגובות צפויות ומתלהמות, נתקלתי גם בתגובות מפתיעות וביניהן אוהדי כדורגל שרופים נוספים שמתוודאים שם שגם הם כאלה. חולי כדורגל והומואים. כמוני.

 

לעניינינו, נניח והמקרה באמת אמיתי ונכון (מאז הפרסום של המקרה פורסם עדכון באתר YNET שככל הנראה הוא התנשק עם בחורה שמזכירה גבר ולא עם גבר, תשפטו בעצמכם), באיזו זכות מפרסמים העיתונאים והצלמים את הכתבה והתמונות האלה? זה שגוטי כוכב גדול בספרד לא אומר שאין לו חיים פרטיים ושכל ספרד וכל העולם צריך לדעת מה הוא עושה במיטה ועם מי. נניח והמקרה יתברר בסופו של דבר כנכון, באיזו זכות הם הורסים משפחה ומוציאים בן אדם מהארון בלי רצונו? עד לאיזה רמה של שפלות עוד תגיע התקשורת? אני לא מקנא בשחקן כשיעלה בפעם הבאה לשחק בכר הדשא של איצטדיון סנטיאגו ברנבאו במדריד או בכל מגרש אחר. הוא הולך לספוג קללות והערות על ימין ועל שמאל מאוהדי קבוצתו ומאוהדי הקבוצה היריבה, גם אם הסיפור בסוף יתברר כמצוץ מהאצבע. פרסום מקרה כזה יכול לגמור קריירה של שחקן ואף גרוע מזה, לגמור משפחה.

 

המקרה של גוטי גרם לי לחשוב היום הרבה על הכדורגל הישראלי. מה היה קורה אם בישראל שחקן כדורגל היה יוצא מהארון? הסטטיסטיקה הרי אומרת שבערך אחד מכל עשרה אנשים הוא הומו, אם הסטטיסטיקה נכונה הרי זה אומר שבכל סגל של קבוצה יש לפחות 2 שחקנים הומואים. אם בליגת העל משחקים יותר מ-300 שחקנים זה אומר שיש לפחות 30 כדורגלנים הומואים. אם זה המצב אז איפה הם? מי הם? כנראה שלעולם לא נדע ובצדק. עד שלא ילמדו לקבל את השונה במדינתו אף שחקן לא ייעשה צעד כזה. איזה שחקן ירצה לקחת סיכון ולסכן את הקריירה שלו ולהרוס את כל מה שהוא עבד עליו מאז שהיה ילד? איזה שחקן ירצה להתמודד עד שיפרוש ממשחק פעיל עם קללות וקריאות גנאי מצד האוהדים? איזה שחקן ירצה לעשות צעד כזה כשאולי חבריו לקבוצה לא ירצו להתקלח איתו בחדר ההלבשה או לחבק אותו אחרי שיכבוש שער ניצחון?

 

כולי תקווה שיבוא יום ויקום כדורגלן שיעשה מעשה, יחייה את חייו כפי שהוא רואה לנכון, בלי מסכות ובלי שקרים, בלי להתחשב בדעות האחרים, שייצא מהארון ויראה לאוהדי הכדורגל הפרימטייבים בארץ שהומואים קיימים בכל מקום, גם במגרשי הכדורגל ושהם יכולים גם להיות שחקני כדורגל טובים ולהוביל את הקבוצה שאותה הם אוהדים להישגים למרות שבלילה הם שוכבים עם בני מינם. מי יודע אולי בקרוב איזה כדורגלן יביא קצת גאווה לליגת העל שלנו שגם ככה לא מביאה לנו יותר מדי נחת וגאווה.

 

אתם מוזמנים להציץ בבלוג שלי:

http://blog.tapuz.co.il/tomerikot

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר