מס' צפיות - 161
דירוג ממוצע -
במצב ירידה עבור
עכשיו זה רשמי - בית"ר ירושלים מועמדת לרדת ליגה לא פחות מאשקלון, סכנין והפועל פ"ת. לפחות הן הפנימו שהם בתוך מלחמת הישרדות והקבוצה של ארקדי לא.
מאת: מיכה אקדמן 27/02/11 (06:49)

 

ההכנות של קבוצת בית"ר ירושלים לקראת משחק התחתית אמש מול הפועל פ"ת הסתכמו תחילה באימון כל יום. זה מה שגם סוכם בתחילת השבוע בין הצוות המקצועי בראשות רוני לוי לבין יושב ראש הקבוצה איציק קורנפיין. אבל לכו תשמעו את הסיפור הבא.

לבית"ר היה משחק ביתי באצטדיון טדי במוצ"ש הקודם נגד מ.ס. אשדוד, חברתה לאזור הפלייאוף התחתון-בואכה האמצעי, וכלום לא נראה על המגרש. אולי שיטטתו שם 22 אנשים שהקשר בינם לבין הכדורגל זה החולצה והנעליים. בעקבות היכולת ובעיקר חוסר הרצון של השחקנים שלובשים את מדי המנורה הירושלמית, החליט רוני לוי להוסיף השבוע שני אימוני כושר ופעילות מגבשת אחת במטרה להחזיר לשחקנים את הצבע ללחיים ובעיקר להכניס אותם לכושר. לאחר שנקבע אימון כושר ליום שני השבוע חלק לא מבוטל מהשחקנים הודיע לרוני שאין להם מספיק כושר בכדי לעמוד "בעומס" המטורף שהמאמן מטיל עליהם. רוני דן בנושא והחליט באמת לקצץ אפילו בתוכנית שהוא עצמו ביצע והפחית בכמות האימונים, העיקר לדעתו שהשחקנים יבואו הכי טוב שהם יכולים ל"טרוף את הדשא" במשחק התחתית הכל כך חשוב. ביום רביעי התפוצץ האימון כי אותם שחקנים כפויי טובה שביקשו להפחית בכמות האימונים, טענו שיש עומס יתר עליהם. בתגובה רוני החליט כי הקבוצה למחרת תתאמן פעמיים אימון רגיל. אני בטוח שאת התשובה למה שהם חושבים הם הביעו יפה מאוד אתמול בכלום ושום דבר שהם הפגינו...

 

אפשר לעשות בדיחה מהרבה דברים, מהביזיון הזה שקוראים לו בית"ר ירושלים לא. רוני לוי לא צריך להתפטר, כי הבעיה לא אצלו. שהשחקנים רוצים לנצח הם יכולים לשחק הרבה יותר טוב ואף להשיג תוצאות: 0-0 מאכזב בבלומפילד מול הפועל ת"א, הניצחון בבאר שבע, מצד שני שלשחקנים שלך לא אכפת במהלך השבוע, אין שום סיבה בעולם שביום המשחק הם יפגינו יכולות לא מהעולם הזה. אין קסמים בכדורגל - הכל עניין של דרך. בית"ר ירושלים ממזמן איבדה אותה וסטטה הרחק מהפסים. אין לי ספק שקבוצת הנוער של בית"ר, שגם היא לא משו דרך אגב העונה, יכולה להביא לבית"ר תוצאות טובות יותר (ערך "מלחמה" מכירים שמה?).

 

נגד הפועל ת"א אף אחד בטדי לא צריך תירוצים מיוחדים מדוע יש ל"טרוף את הדשא". אך הפסד גם במשחק הזה הינו תחזית סבירה בהחלט. שבני סכנין והפועל פ"ת ייפגשו שבוע הבא הרי שכל תוצאה שאיננה תיקו, ובמיוחד ניצחון ביתי של סכנין על פ"ת (שכנראה תגיע נפוחה מהערכה עצמית כי גם היא קבוצה חלשה בסך הכל), ובית"ר ירושלים היא חלק מרבעיית או שלישיית (אם פ"ת תנצח) תחתית. במקרה כזה, בגלל שהיא לא הפנימה את היותה כרגע קבוצת תחתית. היא מועמדת די רצינית לרדת ליגה.

 

הכל עוד יכול להשתנות ובסוף הסיבוב מחולקות הקבוצות לשלושה בתים (וגם מקוצצות הנקודות שלהן). בית"ר יכולה פתאום להבין שהיא "רק ניצחון מהקו האדום" ופתאום להתחיל במסע היחלצות. נכון להיום, אולי להוציא את הפועל ר"ג והפועל אשקלון, בית"ר ירושלים היא החלשה ביותר בליגה. 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר