מס' צפיות - 462
דירוג ממוצע -
ברקוביץ' לאימון הנבחרת!!!!
הדעה הרווחת היא לתת למישהו מנוסה שכבר עבר דבר או שניים, אבל חייבים לתת לאייל את הצ'אנס כי כבר נמאס מכל המחזוריות של הלוזריות בנבחרת
מאת: מיכה אקדמן 18/12/09 (18:23)

אייל ברקוביץ' צריך להיות מנג'ר נבחרת ישראל. לא כי הוא מאמן גדול (והוא אף פעם לא אימן) ואפילו לא בשל היותו שחקן ענק בנבחרת - אלא בשל העובדה שאת אייל ברקוביץ', בניגוד לשליימה, גרנט וקשטן, לא יוכלו בהתאחדות לכדורגל חבורת העסקנים ללטף ולממש, וזה בדיוק מה שהנבחרת שלנו זקוקה כדי לצאת מהלוזריות הנצחית שלה.

 

אייל תמיד שאף לווינריות - הוא ייתן הכל על המגרש. לא מדובר כאן על קריאת משחק. אז משחק ראשון בקמפיין נפסיד 5-0 לאיטליה אחרי שאייל לא יבין מה הבעיה בהגנה ולמה היו צריכים חיפויים מאחורה. בדיוק כמוני וכמוך, הוא קודם כל אוהד ואחרי זה מאמן כדורגל. אין שום סבירות בעולם שאייל ברקוביץ' יביא את שחקני הנבחרת למשחק טקטי ומשעממם. תמיד יהיה מעניין. העובדה שמדובר ב"אחד משלנו" ולא באיזה מאמן ותיק שהעם מאס בו, יביא להרגשה של הזרמת דם חיוני לנבחרת. חיים.

 

הצבעוניות שברקוביץ' יוסיף במידה והוא יתמנה, היא הנס חנוכה הבא של נבחרת ישראל. אף מאמן בכל הגלובוס, כולל מוריניו ופרגוסון, לא יוכלו להצליח כמאמני נבחרת ישראל. אייל ברקוביץ' יכול להיכנס באבי אביהם של ראשי ההתאחדות, לאלתר דברים שמאמנים לא יאמינו ובעיקר יהיה שם מתוך תקווה למשהו שיבנה לטווח ארוך ולא על זריקת עמית בן שושן וטוטו תמוז אחרי שנה במדים הלאומיים.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר