מס' צפיות - 241
דירוג ממוצע -
עוד הזדמנות היסטורית נזרקה לפח. המסקנות
דרור קשטן ישקר לכם עכשיו. "שלטנו ברוב דקות המשחק", "שיחקנו לאורך כל הקמפיין מצויין", "לא תמיד הטוב מנצח" ושאר שקרים. בשורה התחתונה, פספסנו הזדמנות שלא תחזור לעלות למונדיאל. יש להסיק את המסקנות, והנה כמה מהן.
מאת: בריטמר 03/04/09 (11:15)

נבחת ישראל בעלת פוטנציאל לנצח את יוון בבית ובחוץ, ובטח שאת שוויץ בבית. תחת הדרכתו של דרוד קשטן השחקנים סבלו מרגשי נחיתות, לחץ אטומי, חוסר אמונה ונטיה ברורה לשכוח איך משחקים כדורגל.

 

בכתבה הזו לא אכנס לשחקנים ספציפיים, אלא לשיטת המשחק שמנהיג קשטן כמו גם קודמו בתפקיד, גרנט. הם מנסים להחדיר לשחקנים לראש שאנחנו דוד הקטן מול גולית הגדול, צה"ל מול כל צבאות ערב, וכו' וכו'. שקר. בולשיט. לוזריות.

 

ישראל נבחרת מעולה כשהיא רק משחקת כדורגל. רואים את זה מצויין אחרי שאנחנו סופגים- פתאום אנחנו תוקפים, שולטים בכדור, לוחצים, מראים מה אנחנו יודעים ועד הערב- גם כובשים את השוויון. אחרי זה- כלום. חזל"ש. ממשיכים בתצוגת הנפל.

 

כך היה מול צרפת, מול קראוטיה, מול אנגליה שם אפילו לא ספגנו, מול שוויץ ומול יוון. חייבים להבין- כדורגל זה לא משחק של תיקו ועוד תיקו ותקווה לנפילה של האויבים.

 

הקמפיינים האלה הם הזדמנות מצויינת לחשוף את אירופה לאיכות שחקנינו- תחשבו על הרכב התקפי, שכולל את אלברמן, ברוכיאן, יצחקי וסהר. תפתחו ככה כל משחק ותקוו לטוב. פעם ננצח 5-0 כמו באוסטריה ופעם נפסיד. זה שווה הרבה יותר מהזבל שיש עכשיו.

 

אחרי משחק טוב הרבה קבוצות יתעניינו בשחקנים שלנו, וכשהן ישמעו על מחירי המציאה הן גם ייקנו אותם, ומכאן הדרך לטופ האירופי קצרה.

 

אם אין לך מה למכור באמת- תמכור נחישות ואמונה. לא אופי ולא תיקו. התקפה! לא קשטן ולא גרנט מכירים את המילה הזאת ובכל פעם שמישהו משמיע אותה הם מתכנסים בבועה שלהם.

 

אנחנו צריכים להפנים- מאמנים ישראלים הם לוזרים. ל-ו-ז-ר-י-ם! כמו גם חלק לא קטן מהשחקנים, לטעמי כולל בניון.

צריך מאמן שיביא את הרוח של נמני-  לא נמני- שאחרי שישראל כבשה שער פשוט קטע את החגיגות והעיץ את השחקנים למרכז המגרש.

 

לואיס פרננדז מושלם לתפקיד. תנו לו לפחות עד סוף הקמפיין שכבר נגמר בכל מקרה. קשטן הרכיב שחקנים לא מנוסים גם אחרי משחק גרוע שלהם בישראל- בירם כיאל הוא זבל של שחקן עם עצבים של ערבי, וכמו שעשה טועמה מול אוקראינה- גם הוא עשה פאול מפגר בזמן הכי לא נכון וגרם לפנדל ושינוי פני המשחק.

 

שמישהו יסביר לי- איך לעזאזל יואב זיו פותח במקום בניון? יש לנו שחקני התקפה! ברוכיאן, ורמוט, יצחקי, ועוד.

זיו היה צריך לפתוח כמגן ימני במקום סבן שגרם לחורים.

 

קשטן לא יתפטר כי הוא מגעיל. שקרן ואנוכי. לוזון- אם נשאר לך טיפת מוח- תפטר את האפס הזה ותביא מאמן רציני, זר.

אם לא- את כל המונדיאלים הבאים נראה מהבית, גם בדור המטורף הזה של בן חיים- אוואט- אלברמן- בניון- בוזגלו- ברוכיאן- יצחקי- סהר- אסולין וכו'. פשוט ביזיון. איכסה!

הכותב הוא בלטמר בריטו, חובב ספורט ופוליטיקה שאוהב לפרשן כל דבר בתחומים האלו

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר