מס' צפיות - 339
דירוג ממוצע -
הבמה עקומה, הקהל גרוע
מאת: kalligula 30/03/09 (22:09)

תארו לכם מצב שאתם הולכים למופע, משלמים ממיטב כספכם, יוצאים קצת מאוכזבים, בכל זאת זה לא מה שציפיתם לראות ואז ה"אומן" שבו הלכתם לצפות ועבור זה שילמתם ממיטב כספכם יוצא בהאשמה שאבגלל שהייתם קהל גרוע , קיבלתם מה שמגיע לכם.

 

טוב אמנם לא מדובר בקונצרט רוק, ולא הצגה בבימה או בקאמרי או בברודווי אלא במשחק כדורגל של נבחרת ישראל מול יוון במוקדמות גביע העולם שהתקיים בשבת האחרונה באצטדיון רמת גן , עדין אין הצדקה לתופעה והתקפה שכזו לא משחקן תיאטרון ולא מכדורגלן  או כל מציג אחר.

 

היום יצא שחקן ליברפול הכדורגלן יוסי בניון בהתקפה על אוהדי הכדורגל שבאו לצפות במשחקה של נבחרת ישראל בשבת האחרונה.

 

ציטוט "מבייש ומשפיל לשמוע שריקות בוז" ועוד פנינים מוצא פיו.

 

יוסי היקר

 

 אוהדי הנבחרת  כבר שבעים מאכזבות מנבחרת ישראל, הלוא הם ממתינים כבר 40 שנה!!! לרגע בו תזכה ישראל בכרטיס המיוחל למונדיאל או אפילו ליורו, דבר שמרבית אוהדי הכדורגל לא זכו לו מעולם, רק המבוגרים שביננו שזכו לצפות בנבחרת ישראל המונדיאל מכסיקו שהתקיים בשנת 1970!!!  (אני לא הייתי בינהם) לכן מה לעשות חובת ההוכחה חלה עליכם, כי אותי בכלל מפתיעה העובדה שיש בארץ עוד אוהדים לנבחרת ישראל לדורותיה, כמה אפשר לקוות ולהתאכזב כל פעם מחדש?

 

הפעם בניגוד לפעמים קודמות נפלה לישראל הזדמנות פז לעשות זאת, כאשר בבית בו משחקת הנבחרת אין שום נבחרת גדולה כמו איטליה,גרמניה,ספרד,אנגליה  או צרפת אין אפילו נבחרת בינונית מהדרג השני באירופה כמו רוסיה,טורקיה,פורטוגל  וכו', הנבחרת הכי מבהילה בבית שלנו היא יוון שעוד חיה על אדי זכייתה הססנציונית בפורטוגל, ומאז כשלה בעלייה למונדיאל וביורו האחרון לא היוותה ראוי לשום נבחרת, מה שמוכיח שזכייתה ההיא היתה חד פעמית במקרה הטוב וגניבה במקרה הרע.

 

אז אולי הציפיות שלנו כרגיל גדולות מידי (כרגיל), אולי אנחנו מצפים ממכם ליותר מידי,בכל זאת חלקכם משחקים באירופה על אף שרובכם רק מחממים את הספסל במרבית ימות השנה (כולל יוסי בניון עצמו), ומשום מה כל פעם מחדש אנחנו למדים בדרך הקשה שהמרחק מאירופה הוא הרבה יותר רחוק מהמרחק הפיזי שלנו משם, ויקח עוד דור או שניים עד שנתחיל לדגדג את הרמה המשוחקת שם, הלוא מספיק לראות את הליגה שלנו בארץ על גבול הקיקיונית, ואת "הצלחותיהן" של קבוצות ליגת העל בגביעי אירופה השונים, שם אנחנו לא מסוגלים לנצח קבוצות דייגים מאיסלנד,או חובבנים מאנדורה.

 

בכל משחקי הנבחרות השונים ניתן לראות את הקהל כאשר הוא ממורמר או אינו שבע רצון שורק בוז לנבחרתו כאשר זו מבזה את עצמה ואת הדגל אותו היא מייצגת, אנחנו לא שונים מהם.

 

כפי שנבחרת ישראל שיחקה במחצית הראשונה , פשוט היה מביש לצפות בה ותוך תוכי חשבתי וואלה האימרה שאומרים על 22 מטומטמים שרצים אחרי כדור משקפת את מה שעיניי רואות, לא שהמחצית השנייה היתה משהו לספר עליו בבית, אבל לפחות רוח לחימה וקצת אמביציה מה שלא ניתן לומר על המחצית הראשונה, ורק בנס סיימנו בתיקו כי שתי ההחמצות של היוונים בדקות האחרונות גרמו לי לכתוב כאן בעדינות ולתת עוד צ'אנס ולא להשתלח בנבחרת ישראל.

 

לסיום יוסי היקר תחרות ספורט זה כמו הופעה שאנחנו משלמים עליה ממיטב כספנו, זכותנו לצפות ליותר וזכותנו להביע מורת רוח ואי שביעות רצון, ואם אתה לא מסוגל להתמודד עם זה חפש לך מקצוע אחר, גם כך תרומתך לנבחרת היא שולית על אף שאתה שחקן טוב ועל כך אין ויכוח אבל יש גדולים ממך שהם כוכבי על ברמה העולמית וכושלים במדים הלאומיים, כמו הנסיך אלסנדרו דל פיירו.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
אחלה כתבה! אבל ישראל לא שווה אירופה ל"ת
ישראל=אנדורה 02.04.09 (13:53)