מס' צפיות - 360
דירוג ממוצע -
בזכות הלב והנשמה, ישראל על המפה
מאת: kalligula 09/03/09 (22:49)

אני מודה שמכל תחרויות הספורט , טניס הוא בין הפחות המועדפים עלי, ולצפות בו אני גם לא ממש נהנה. לעיתים, ומי כמונו הישראלים יודעים זאת טוב מכולם, תחרות ספורט היא הרבה מעבר לספורט. ולצערנו הרבה תחרויות ספורט הופכות להיות נגועות בפוליטיקה מכוערת ומפגן אנטי ישראלי וככלי ניגוח במדינה שלנו.

 

הטניס הישראלי תפס כותרות בשבועות האחרונים כאשר הטניסאית שחר פאר לא הורשתה להכנס לטורניר דוחא, והמפגש בגביע דיווס מול שבדיה בסוף השבוע האחרון על הכרטיס לרבע הגמר של המפעל. התנהלותם של השבדים באירוח המפגש הזה היה שערוריתי מהרגע הראשון כאשר התברר שהיא תתמודד נגד ישראל, כפי שארע בשנה שעברה כאן אצלנו ברמת השרון.

 

קבלת ההחלטה לסגור את המפגש הזה לקהל ולערוך אותו "בדלתיים סגורות", רק להם הפתרונים על הערך הספורטיבי במפגש כזה ללא קהל, הלוא תחרות ספורטיבית היא למען הקהל? בפרט כאשר מדובר בתחרות הספציפית הזו שבה לא מדובר בתחרות אישית בו השחקנים מתמודדים על הדירוג האישי שלהם בatp, אלא בתחרות של נבחרות שמייצגות את מדינותיהן.

 

ההחלטה השערוריתית השנייה של שבדיה, היא העתקת המשחק לעיר מאלמו שבה שליש מהאוכלוסייה ממוצא מוסלמי , כאילו הזמינו השבדים את המהומות האלה על עצמם, האם זה לא היה יכול להמנע לו התחרות היתה מתקיימת בבירה שטוקהולם, או שמא פחדו לשלומם של המלך, או להפריע לחגיגות לקראת נשואיה של ביתו.

 

בכלל שבדיה נושאת הדגל האנטי ישראלי בשנים האחרונות בדומה לאחיותיה הסקנדינביות, שתוקפות את ישראל בכל בימה בינלאומית ואף פועלות לא מעט כנגדה, ואנחנו כרגיל גומלין למדינה זו במסע קניות מטורף בחנות ikea בנתניה, אוטוטו בראשל"צ, שהפכה להיות חנות הדגל של הרשת הזו, אחד הסניפים המובילים בעולם!!!, שלא לדבר שנבחרינו בוחרים לנסוע במכונית הוולוו על אף שהיא חטיבה מפורד.

 

בניגוד לכל התחזיות (הלוא זו אותה נבחרת שהפסדנו לה בבית כאן ברמת השרון), בזכות הלב והנשמה של הטניסאים שלנו הצלחנו לגבור עליהם שם במאלמו האנטישמית, שנתנה במה חופשית למוסלמים להפגין ולגרום למהומות  כנגדנו, ולהעפיל בפעם השנייה בהיסטוריית הטניס שלנו לעלות לרבע הגמר  ולהימנות בין 8 הנבחרות הטובות בעולם!!!

 

הלב והנשמה ניצחו את המשחק הזה, והבחורים שלנו ראויים לכל המחמאות והברכות עליו שלצערנו גלש והפך להיות הרבה יותר מתחרות ספורטיבית.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר