מס' צפיות - 267
דירוג ממוצע -
בית חוץ
מאת: בן רוקח 21/02/09 (19:29)

היום בשעה 19:15 נגמר המשחק המשעמם ביותר של הפועל העונה 1-1 מול מכבי פ"ת שיצאנו משם בזכות הרבה מזל(תודה לך אלילת המזל) , אבל מלבד תוצאת המשחק והעובדה שהמשחק המשעמם היום יותר מתמיד ניתן היה להבחין למה הפועל נצחה רק בשתי משחקי חוץ העונה הכל בראש של השחקנים בלומפילד לא שונה מכל אצטדיון אחר בכל אצטדיון יש דשא ויש קהל ויש עידוד בלתי פוסק ולשחק כמו ששחקני הפועל שחקו היום זה גועל נפש במיטבו.

 

האדומים חייבים להפנים שבתקופה כזו הם חייבים להנאות מהמשחק לתת את כל כולם ולא לשחק בונקר ולהציב את לאלא שישמור על שחקני פ"ת ושיבואה ירד עד למטה לכדור זה פשוט לא נכון. אבל דבר אחד טוב שאני לוקח מהמשחק הזה, זה את האופי של שחקני הפועל ת"א הם לא נשברו אחרי שהם היו בפיגור משער עצמי(מיותר לחלוטין אבל מוצדק לזכות פ"ת) ובדקה ה92 זה קרה ערן זהבי השחקן שחזר אלינו מהשאלה נתן את הגול והראה את האופי של קבוצה שרוצה לקחת תואר בעונה הזו.

 

לגבי גוטמן בתור הקודם שלי שבחתי אותו ואני עדיין עומד במילה שלי על היותו המאמן הטוב במדינה כיום אבל במשחק חוץ אתה צריך לשחק כמו במשחק בית אתה צריך לשחק כמו ששחקתה עד כה בדרך שלך ולא לומר למגנים להשאר למטה ולא לתת לנאתכו ואבוטבול לעלות, אני מאמין שהוא יראה את המשחק הזה ויבין שבמשחקי החוץ הבאים הוא יאלץ לשחק בדרך אחרת טובה יותר.

 

ומילה אחרונה עדן בן בסט חלוץ כשרוני לדעתי נורא אבל אני לא מבין מה הוא עושה אצלנו.. אם משהו יוכל לענות לי על זה אני ממש יודה לו. השחקן מחמיץ משתי מטר מול אוהד כהן בועט דרדלה עלוב במקום להפציץ את הרשת ולבעוט מדויק זה דברים בסיסים כשחקן מגיע למצבים כאלה אני מאד מקווה שעדן ישאר בהפועל כי אני יודע כמה הוא שווה בתור אחד שראה משחקים רבים של הפועל חיפה גם העונה וגם עונה שעברה ששם הוא שיחק זה חלוץ אם בעיטה טובה ומהירות יוצאת דופן לכן תתחיל לקחת את המושכות כי זה הרבה תלוי בך שתפתח בהרכב.

הכותב הוא בן רוקח חולה כדורגל וחולם יום אחד לאמן את הפועל ולהגיע איתה לשלבים גבוהים באופא

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר