מס' צפיות - 386
דירוג ממוצע -
3 רמות לליגה אחת
את ליגת ווינר לגברים אפשר לחלק ל-3 רמות בולטות במיוחד.
מאת: rd17 18/01/09 (23:16)

רמת גן, ראשל"צ וקריית אתא הן 3 הקבוצות החלשות בליגת העל השנה בלי שום ספק. כולן גם מוגבלות מאד תקציבית וחיזוק רציני קשה לי להאמין שיגיע. בהתחלה אני אגיד את האמת מאד איכזב אותי שיש 3 קבוצות כ"כ מתחת לרמה ואחרי כשלונות של קבוצות ישראליות באירופה אתה חושב מה אפשר לצפות עם ליגה כמו שלנו.

 

אבל אז נופל האסימון שזו ליגה ככל הליגות עם קבוצות חזקות וחלשות ובינוניות, כמו שצריך. רמת גן תפסיד עוד משחקים ב25+ הפרש וראשון תקלע לעוד רצפי הפסדים במהלך העונה וקריית אתא עוד תראה הרבה משחקים בהם היא אפילו לא מדגדגת את היריבה אבל זה בסדר וככה ליגה צריכה להיות. מה שבטוח אף אחת מהן לא מתכוונת להרים ידיים ולוותר.

 

הבטן של הליגה די מצומצמת יחסית: גליל/גלבוע, אשקלון, חולון וגבעת שמואל. כל אחת מהן יכולה לנצח את השניה ומדי פעם להפתיע את הגדולות וינצחו את הקטנות ברב המשחקים, קבוצות מרכז טבלה שלדעתי לאף אחת מהן אין סיכוי להגיע יותר מדי רחוק בפלייאוף.

 

כולן אולי להוציא גבעת שמואל המאד לא יציבה במשחק שלה משתדלות להציג כדורסל אטרקטיבי ומהנה עבור קהל הצופים מה שלדעתי מחפר בגדול על הרמה הלא גבוהה והכשרון והבנת המשחק המוגבלת.

 

הצמרת מורכבת מ-5 קבוצות שאפשר לחלק אותן ל-2 למרות שלדעתי בליגה בהחלט אפשר לשים את כולן באותה קבוצת דירוג. הקבוצות שמאיימות על האליפות שהן מכבי והפועל והקבוצות החזקות שחסר להן לפחות כרגע משהו לאליפות שהן נהריה, בני השרון וחיפה.

 

אני חושב שלמרות שהן לא שוות בשלב זה של העונה כל אחת מהן יכולה לנצח את השניה מה שמבטיח עוד חלק מרתק בליגה שלנו. בגלל אי הזוגיות יהיה מעניין לראות מי תישאר מחוץ לפיינל פור וכתוצאה מכך אמורה לקבל הגרלה קשה יותר.

 

יהיה מענין זה בטוח!

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר