מס' צפיות - 498
דירוג ממוצע -
ספורט בצל פשיטה בעזה
כאשר מדינות אירופה בוחרות להאמין למה שהן רוצות עדיף שיסתכלו במראה ויסירו את הצביעות מהמסכה.
מאת: רועי אורן 07/01/09 (23:25)

הנה סיכום האירועים בספורט הישראלי והעולמי.

 

1: הלילה תעלה שחר פאר לשחק ברבע גמר טורניר אוקלנד מול הרוסייה אלנה דמנטייבה כאשר מפגינים פרו פלשתיניים קוראים לה לפרוש מהטורניר בשל הפעולה של צה"ל בעזה. טוב תעשה שחר אם תגלה וינריות ותעלה לשחק ותשתדל להתעלם מהקריאות נגדה. כי הספורט צריך לנצח את הטרור.

 

2: אז עם הספורט מנצח למה דחו את מחזור הליגה בכדורגל מכיוון שהמדינה לא במצב רוח לספורט, אנשים מדוכדכים הצמודים למהדורות החדשות וכן צריך למצוא פתרון לקבוצות שאינם יכולות לארח בשל הוראות פיקוד העורף.

 

3: בן סהר הסכים לשחק בקבוצת תחתית בהולנד הספק יפה לשחקן שעבר חמש קבוצות אנגליות ושיחק 24 דקות בממוצע. לא היה עדיף שיחזור לישראל יתגייס יקבל מעמד של ספורטאי מצטיין יצבור דקות משחק בארץ וייצא לחולצ משופשף יותר.

 

4: טלקום אנקרה טעתה כאשר לא צפתה את העליהום שעלול להיווצר על בני השרון בשל פעולת צה"ל בעזה ולכן הפתרון הראוי הוא משחק חוזר בטורקיה ללא קהל או במדינה נייטראלית. נתינת נצחון טכני לטורקים ישמש כמנוף לעידוד האלימות וייתן פרס למשוגעים לפעול.

 

5: שאפו לאולימפיאקוס שלמרות האזהרות הגיעה לתל אביב ובוז ענק ללאריסה שחפשה סיבות לא לבוא היא צריכה להזרק מהמפעלים האירופיים למשך שנתיים.

 

6: טוטנהאם גילתה הרבה אופי כאשר חזרה מפיגור מול ברנלי ומסי הוכיח לאירופה ולו עצמו מיהו יורשו של מראדונה.

הכותב הוא אני כרגע סטודנט לתקשורת אשר כותב בנושאים שונים מספורט ועד רווחה ואקטואליה . כרגע אני לומד באוניברסיטה הפתוחה (אולי זה ישתנה בעתיד)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
לכותב הטור: כנס
08.01.09 (19:05)