מס' צפיות - 422
דירוג ממוצע -
ספורט בישראל בצל המלחמה
חשוב מאוד שקבוצות יכבדו אחת את השנייה בעיקר בזמנים קשים. וקבוצה אשר מזלזלת בתקנון ניתן להעיף אותה לכמה שצריך.
מאת: רועי אורן 05/01/09 (22:00)

היום הודיעה פיב"א שהמשחק בין הפועל י"ם ללאריסה מיוון יתקיים כמתוכנן ביום רביעי הקרוב באולם מלחה בירושלים. זאת למרות שהקבוצה היוונית הודיעה שלא תגיע לישראל בשל המצב הבטחוני הקשה בדרום, אך לעומת זאת היא מוכנה לשחק במדינה נייטרלית (למשל:קפריסין) מיותר לציין שהפועל י"ם הזיזה את שעת המשחק מ20:30:ל 19:10 ההודעה של פיב"א חשובה מכיוון שהיא נותנת לגיטמציה לכך שאין סיבה ממשית לביטול המשחק, ואין לשחקנים לכאורה ממה לחשוש בבואם לארץ הקודש בפרט ולירושלים בפרט.

 

כמוכן הודעה זו נותנת לגיטמציה להעניש את לאריסה בעונש חמור ואף לזרוק אותה מהמפעלים האירופיים באם תתמיד בסירובה. כפי שקרה לקבוצת פאמסה ולנסיה מספרד שסרבה במרץ 2004 לבוא לישראל על מנת לשחק מול מכבי תל-אביב בהיכל נוקיה.

 

כעונש על כך נזרקה פאמסה ולנסיה מהמפעלים האירופיים למשך שנתיים ונקנסה בקנס כספי גבוה (אינני זוכר את הסכום המדוייק). בנקודה זו נגיד שאפו לקבוצה יוונית אחרת אולימפיאקוס אשר למרות החשש שהיה לה בתחילה לבוא לישראל, הודיעה כי תנחת בארץ ביום רביעי אך תערוך את האימון המסכם ביוון.

 

הכותב הוא אני כרגע סטודנט לתקשורת אשר כותב בנושאים שונים מספורט ועד רווחה ואקטואליה . כרגע אני לומד באוניברסיטה הפתוחה (אולי זה ישתנה בעתיד)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר