מס' צפיות - 404
דירוג ממוצע -
על בארסה, ריאל כיתה ג', ראש בראש ורביעיות
מאת: גלעד שלמון 23/12/08 (10:18)

1) אני מרוצה מאוד מבארסה, הקבוצה שאני אוהד. בראשון היא הצליחה לעשות מהפך נגד קבוצה חזקה וטובה כמו ויאריאל. היא מקום ראשון ואני מרוצה מיכולתה העונה. בסה"כ נראה שאחרי הפגרה היא תהיה פחות טובה כי המומנטום תיעצר, אבל נראה שהיא תיקח אליפות. אני מרוצה בעיקר מאטו, שכובש בלי הפסקה, גם קצת מסי, אבל פחות, וגם טובים השנה אלבס, למרות שאני לא חושב שהוא המגן הטוב בעולם, והנרי.

 

2) השנה ריאל פשוט מתפרקת. אני לא כל כך מכיר את הקבוצה, אבל אני בטוח שזה לא ראול, השחקן הכי טוב של ריאל, לא רוד ואן ניסטלרוי שנפצע, היגוואין גם שחקן מצויין. המאכזב שלי זה שניידר. שחקן כמוהו צריך להיות יותר טוב ממה שהוא מראה העונה. 

 

3) בחמישי האחרון ניצחנו בכיתה ג' 3-2 במגרש של כיתה ה'. כבשתי צמד שערים, ואנחנו, קבוצה ב', ניצחה את קבוצה א'. וביום שישי כבשתי שוב צמד בניצחון 4-1; בראשון, בשיעור האחרון, שיחקנו כדורגל בסוג של שיעור חופשי עם המורה ל"גדולי ישראל". המורה היה בינוני ולא עזר לקבוצה השנייה במיוחד. הכובשים לקבוצתי: אפיק כהן 3 שערים גלעד שלמון(אני) 3 שערים רועי בריקשווילי 2 בסיום 8-4.

 

 

4) ראש בראש - גלעד נגד עמנואל:

 

גלעד: לדעתי האלופה באנגליה תהיה צ'לסי או ליברפול, כי מנצ'סטר לא מספיק טובה. המצב של היונייטד בליגה לא טוב. לעומת זאת, ליברפול וצ'לסי בעלות סגלים טובים יותר, הן לא צריכות חיזוק. אני מקווה לליגה מותחת ואיכותית עם זכייה של ליברפול. ליברפול מרשימה אותי: צ'לסי אמורה להיות טובה יותר, ובכל זאת ליברפול עוקפת אותה - אז ליברפול היא המפתיעה. השחקן המצטיין שלה: סטיבן ג'רארד.

 

עמנואל: המאבק יהיה בין צ'לסי ליונייטד, לא ליברפול. נראה לי שהרעב ייתן לצ'לסי אליפות. המצטיין בשתי הקבוצות: אנלקה.

 

5) אתמול שיחקתי רביעיות של חנוכה שקיבלנו בביה"ס בנושאים הבאים: "בכה' בכסלו", "גזירות שגזרו מלכות יוון", "ארבע מלכויות ששיעבדו את ישראל", "מצוות הקשורות לצד שמאל", "ימים בהם גומרים את ההלל", "ברכות השייכות לנרות", "השוואה בין פורים לחנוכה" ועוד. בסה"כ 11 נושאים, כשבכל אחד יש 4 קלפים, כדי שזה יגיע ל-44 - מס' הנרות שמדליקים בסה"כ בחנוכה. כששיחקתי מול אבא שלי ניצחתי 8-3, וכששיחקתי מול אחי ניצחתי 6-5.

 

השתתף בכתיבת הטור וסייע בהכנתו: עמנואל שלמון.

הכותב הוא אני הוא... אני הוא... לא זוכר.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר