מס' צפיות - 548
דירוג ממוצע -
משבר המכביזם בכדורגל חלק א'
כאשר נותנים לקהל האוהדים ולרייטינג להשתלט התוצאה היא אובדן חושים ובלבול אין קץ.
מאת: רועי אורן 30/11/08 (22:41)

המועדון מכבי ת"א נמצא במשבר הן בכדורגל והן בכדורסל. בכדורגל הבעיה מתחילה בבניית הקבוצה כאשר לקבוצה אין מגן ימני מחליף לשפונגין (4 שחקנים שונים נוסו בתפקיד זה) ואין מגן שמאלי מחליף לשטרית (3 שחקנים נוסו בתפקיד זה).

 

לאחר מכן הבעיה חלחלה גם להתקפה שמתקשה להבקיע שערים (יבוריאן, בוזגלו וקמאנאן כבשו יחדיו תשעה שערים וזה דבר דל לקבוצה שרצה לאליפות) כמו גם העובדה היא שמכבי מתקשה להוביל כדור וללחוץ על היריבות וע"י כך היא גורמת להן להתעורר להבקיע מולה שערים קלים הנובעים מחוסר תשומת לב.

 

ההחלטה להחליף את רב"ש אולי הייתה נכונה אך היה צריך למנות מאמן מנוסה שיעשהקצת סדר בקבוצה. כלומר: יספסל את מאור בוזגלו, לחץ על הכדור במרכז המגרש, משחק מסירות לעומק שיוביל ליצירת מצבי הבקעה ליד שער היריב.

 

כמו כן רצוי שהבלם האחורי ינווט את המשחק ויעזור לקישור האחורי ללחוץ על היריב. שימור כוח ההרתעה והורדת הלחץ יובילו למשחק מהנה איכותי ולנצחונות שאולי יחזירו את הקבוצה למסלול הנצחונות ולמאבק על האליפות.

 

בהצלחה

הכותב הוא אני כרגע סטודנט לתקשורת אשר כותב בנושאים שונים מספורט ועד רווחה ואקטואליה . כרגע אני לומד באוניברסיטה הפתוחה (אולי זה ישתנה בעתיד)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר