מס' צפיות - 475
דירוג ממוצע -
כן, היום התביישתי להיות אוהד בית"ר
אין לי איך לתרץ, ואין לי גם כל כך הרבה רצון לתרץ את ההתנהגות המחפירה של חלק גדול מאוהדי בית“ר ירושלים שהגיעו אתמול אל אצטדיון קרית-אליעזר בחיפה.
מאת: יובל 06/11/07 (00:00)

לא מקבל אף אחד מהטיעונים של אלה ביניהם שתומכים בשריקות הבוז בדקת הדומיה לרבין - "מה קשור טקס פוליטי למשחק כדורגל" - כי זה לא טקס פוליטי, ולא חש צורך להגן על אף אחד מהם. כמו שכתבתי גם בבלוג הבית"רי שלי, וגם בפורום האוהדים של הקבוצה בתפוז - מדובר בביזיון לקבוצה, בביזיון לקהל האוהדים הענק של הקבוצה הזאת שהוכתם אתמול ע"י כמות מסויימת (בין כמה מאות לאלפיים אוהדים - קשה לאמוד את הכמות המדוייקת) של "אוהדים" מקרבו.

 

זה לא יגרום לכך שאני אסכים עם העליהום הבלתי-פרופורציונאלי בתקשורת (מהדורת חדשות בגלי צה"ל נפתחת עם אזכור המקרה לפני הדיווח על נפילת קסאמים בשדרות?!), אוח עם משפט השדה המהיר שיו"ר ההתאחדות הנבזה אבי לוזון נהנה לערוך לבית"ר ירושלים בכל פעם מחדש, אבל ייתכן שבאמת יצטרך להיות כאן עונש מסויים (למרות שע"פ החוק - גם הפלילי וגם של ההתאחדות לכדורגל - לא התבצעה כאן עבירה).

 

אני בכל מקרה החלטתי שביציע המזרחי אני לא נשאר. בקרב האוהדים השפויים של בית"ר ירושלים (ולא חסרים כאלה) מתארגנת קבוצה חדשה שאמורה להוות גוש עידוד מכובד יותר ביציע. זה לא יקרה כל כך מהר, אבל שלטי מחאה נגד שריקות הבוז האלה יהיו כבר במשחק הבית הקרוב של בית"ר (אם הוא יתקיים ולא ייפסק נגד הקבוצה עונש רדיוס ללא קהל). יהיו התפתחויות.

 

בינתיים, קישור http://beitar.yuvalog.co.il/?p=51  לפוסט מצויין שכתב בבלוג הבית"רי איציק אלפסי.

 

הבלוג של יובל

http://www.yuvalog.co.il/

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר