מס' צפיות - 403
דירוג ממוצע -
על התנהגותו של גיידמק אתמול במשחק
קראתי היום ב-YNET על ההתנהגות שלו כלפי אנשי קבוצת בית"ר ואני בתור פיון קטן שרחוק מלהיות גביר, חושב שזאת התנהגות פרועה ומבישה. ויותר מכל היא מביישת את בעלייה.
מאת: בועז דקל 17/09/08 (03:09)

התלבטתי ובסוף החלטתי לפרסם את הדעה הזאת במדור של אקטואליה, כי למרות שהנושא קשור לספורט ולמשחק של בית"ר, עדיין מדובר כאן בגידמק ובשאיפות שלו להכנס לפוליטיקה. אולי בגלל זה או מממש את כל הנכסים שלו עכשיו? מי יודע, כי מצד שני המימוש לא כזה מוצלח. למיטב הבנתי הוא מוכר את הנכסים במחירי סופעונה.

 

בכל אופן, קודם כל אני רוצה להתחייס לעובדה שמשום מה הבן אדם חושב שהאנשים שסביבו ואלה שקשורים אליו הם בעצם בבעלותו והוא מרשה לעצמו לתפעל אותם לפי רצונו ואם חס וחלילה מישהו מתמרד, או כושל, או עושה איזו תנועה שלא מתאימה לו, הוא משתלח בו עד אין סוף.

 

קראתי היום ב-YNET על ההתנהגות שלו כלפי אנשי קבוצת בית"ר ואני בתור פיון קטן שרחוק מלהיות גביר, חושב שזאת התנהגות פרועה ומבישה. ויותר מכל היא מביישת את בעלייה.

אבל מסתבר שזה לא הכל, עתון מעריב פרסם היום כתבה על מה שהיה ביום ראשון בטדי ולדעתי זה מזעזע ממש והוא ניצול גס של ילדים. מה עוד שלדעתי, חוץ מנושא הניצול, מה שנעשה איננו חוקי, את זה צריך לבדוק. אני במקום ההורים של הילדים האלה הייתי מגיש נגדו תביעה.

 

מסתבר שגידמק הציע כרטיסים חינם למשחק בין בית"ר למכבי לקבוצת ילדים בני 14 מקבוצת הנוער של הפועל ירושלים. הנערים חשבו שהם באים לראות משחק ושזכו מן ההפקר, אך מסתבר שהוא באו לעבוד. ובאיזו עבודה תשאלו. בהחתמת אנשים למען המועמד לראש עיריית ירושלים הלו הוא האחד והיחיד ארקדי גידמק.

 

אף אחד לא שאל את הילדים האלה אם הם רוצים או מוכנים לעבוד, אף אחד לא פתח להם כרטיס עובד, אף אחד לא ביקש רשות מההורים שלהם להעסיק אותם, כלום. הנערים באו לראות משחק ומסתבר שלמשחק היה מחיר.

 

אז לא רק שיש כאן רמייה בכך שהובטח להם דבר אחד והם קיבלו דבר אחר שלא הובהר להם מראש, יש כאן ניצול ציני של ילדים קטינים בני 14 שכל מה שהם רצו זה לראות כדורגל ואילו לא היו מציעים להם את זה ב"חינם" היו אולי קונים כרטיס או מוותרים על זה לגמרי, אלא יש העסקה של קטינים בניגוד לחוק, כשהתשלום נקבע מראש על ידי המעסיק, והכל ללא ידיעתם אל תשכחו. אבל לא רק זה, הם הועסקו בפעילות פוליטית, שזה חטא על פשע.

 

הכל נעשה דרך המאמן, אז דבר ראשון אילו הייתי הורה לילד כזה, הייתי מארגן את כל ההורים של הילדים האלה, דורש מהנהלת הקבוצה להעיף את המנהל הזה קיבינימט דבר ראשון, ואחר כך הייתי גם תובע את מפלגת "צדק חברתי" (קצת אירוני השם אתם לא חושבים?) על רמייה והעסקת קטין שלא כחוק.

 

אין מה להגיד על זה יותר, חוץ מזה שזה משקף את כל ההתנהלות של גיידמק ושל האנשים סביבו שעדיין שם.

 

לבלוג של בועז דקל

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר