מס' צפיות - 515
דירוג ממוצע -
בית"ר ירושלים ומכבי ת"א מציגות: אפס כלום ואפס דבר
גם מכבי חיפה וגם הפועל ת"א יכולות להיות רגועות: לא בית"ר ולא מכבי ת"א נראות כרגע כאלופות בטוחות. יש לנו יופי של ליגה - מעניינת, מרתקת, פתוחה וכן... חלשה להחריד ומלאה בפנדלים והצגות שופטים!!!
מאת: מיכה אקדמן 15/09/08 (08:49)

הציפיות מהמחזור השני בליגת העל היו אכן גבוהות. שני משחקי עונה, אחד שלא הבטיח הרבה בגלל שמשחק ללא קהל הוא פשע לכל העולם בערך, ועוד משחק אחד עם 15 אלף צופים בטדי (בית"ר לא הצליחה למלא אפילו את טדי מול מכבי ת"א - אפקט איבוד ההרתעה) שהפתיע בחלושת השחקנים שבו. נערוך עתה סקירה בין כל המשחקים בין הגדולות, שאני טוען שלא היו אמורות להיפגש במחזור כזה ביחד, ונראה מה כל אחת שווה.

 

הפועל תל אביב - מכבי חיפה: המשחק איכזב, אולם די היה צפוי שיאכזב. אפשרויות לכיבוש היו במשחק הזה, אולם אף כדור לא עשה דרכו אל הרשת. דעתי היתה לפני המשחק שאם מכבי חיפה מנצחת, היא בהחלט קבוצה לצמרת הגבוהה. אחרי המשחק עמדתי השתנתה - תנו לחבורה של אלישע זמן ונראה מה יהיה. בהפועל ת"א במצב לא טוב - אבל אם תקציב גבוהה מזה של מכבי חיפה (45 להפועל ת"א לעומת 40 מיליון למכבי חיפה) - אתה אמור להוכיח שמקומך מעליהם, לא? מכבי חיפה הייתה בשתי רמות מעל החבורה המצחיקה של אלי גוטמן. ועדיין אי אפשר להאשים אותם, נראה אותכם במשחק בלי קהל.

 

בית"ר ירושלים - מכבי ת"א: גם כן עוד משחק שיכנס לפנתיאון הישראלי בתור ההר שהוליד עכבר. טוב אז מה ראינו, גם כן ראינו מצבי כיבוש וגם כן הקבוצה הביתית מחמיצה פנדל. נתון מרתק הקשור לבית"ר ירושלים - 0 נק', 0 שערי זכות, 0 שערי חובה ו...0 ביטחון. עצרת את פרננדס - אתה בקלות יכול לפרק את הקבוצה. ללא סדר, כל איש הישר בעיניו יעשה, מצליחים בזכות העובדה שיש כישרון בקבוצה לעשות פה ושם מצבים. בעונה שעברה בית"ר נפנפה את נתניה שבאה אליה והסתכלה אליה בגובה העינים. ומה עכשיו? 0-0.

 

בשלב כזה של הליגה, אין דבר כזה משחקי עונה. יש משחקים בין 4 הגדולות, אבל אין משחקי עונה. לפחות בשלב הזה של העונה, זה מוקדם ומטופש להגדיר את מכבי ת"א ובית"ר ירושלים כאלופות וודאיות, או ששניהם יפתחו פערים גדולים בצמרת הליגה ויתחרו ביניהן. עד עכשיו אם הליגה תזוז כפי שהיה זזה, תהיה לנו יופי של עונה: מעניינת, מרתקת, פתוחה וכן... חלשה להחריד ומלאה בפנדלים והצגות שיפוט. לא יודע מה איתכם - מי ששולח את משה בוחבוט לתת אליפות אחת לירושלים שלא יתפלה אחר כך שהוא שולח אותו לקרקס של בבונים בבלומפילד.

 

לפחות ע"פ משחק אתמול, אין אלופה וודאית. הדברים יתבהרו רק בהמשך העונה. עד עכשיו לביתיות יש פאקטור רציני בליגה, משום שטרם הצליחה קבוצת חוץ לנצח. נראה שגם למכבי ת"א וגם לבית"ר ירושלים אין ממש סדר וקבוצות אחרות יכולות ל"גנוב" להן. האליפות כמובן תלויה בבית"ר - אבל הבלאגן שם חוגג. מבחינת בית"ר הם לא שמו לב שכבר שני מחזורים עברו, והם אם 0 נק', בדיוק כמו מכבי חיפה בעונה שעברה. למזליהן, אף קבוצה עדיין לא הצליחה לברוח והפער מהמקום הראשון הוא כולה 4 נק'.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
בן כמה אתה?
גרשוניטקובסקי 18.09.08 (15:47)
2.
27 ל"ת
מיכה אקדמן 25.09.08 (20:51)