מס' צפיות - 543
דירוג ממוצע -
אותה גברת בשינוי אדרת
ליגת העל ממשיכה להחריד. למזלנו, הגועל רפש מגיע דווקא במשחקים שהשם יודע על קיומם.
מאת: מיכה אקדמן 14/09/08 (09:16)

תגידו את האמת - ידעתם שהיה אתמול משחק בין בני יהודה תל אביב להכח עמידר רמת גן? לא בטוח. אוקיי, אז זה היה באצטדיון בלומפילד, בשעה 15 ומשו בצהריים, ועם אלף וחמש מאות מטורפים שהסכימו לבוא ביום קיץ לוהט כדי לצפות בעוד שעממון מהטלנובלה הידועה לשמצה בשם ליגת העל הישראלית. למרות שהמשחק הזה היה יכול להתפתח אחרת, החליט השופט להוסיף קצת פלפל ולא הספקנו להגיד לוקסמבורג וכבר פנדל למארחים. כנראה שהכיבוד בחדר ההלבשה התאים לדעתו של השופט. הילוך חוזר בטלוויזיה הוכיח שלא היה שום דבר - אבל לשופט זה מספיק. חייבים פנדל והנה הוא שרק. לאחר מכן, על הצגה גרועה לא פחות רבע שעה לאחר מכן, הוא מחליט להחזיר את הסדר על כנו ולתת גם להכח ר"ג אחד משלה. הלוא כן גם לה מגיע איזה פירור? ווקשה. אין גולים, אין שערים, אין כלום בכדורגל שלנו - ככה שלתת בשבת אחת, חמישה פנדלים (4 באותו אצטדיון) זה יפה מאוד - אבל לא זה מה שירים את רמת הכדורגל שלנו. דווקא האפס אפס בין מכבי חיפה להפועל ת"א (שהדרדר עקב העובדה שלא היה כלל קהל) היה ברמה טובה הרבה יותר מהמשחק בין בני יהודה להכח שנתסיים, איך לא, בפנדל שהיה האימא והאבא של כל הצגות הפנדלים.

 

במשחק בין מכבי פ"ת לבני סכנין, ה-200 איש שהגיעו ל"אורווה", חזו במשחק החלש של המחזור עד עתה כאשר שתי הקבוצות מפחדות לספוג מאשר לתת כבר גול. בסוף טעות מטופשת של אחת הקבוצות נתנה שלוש נקודות לא מוצדקות ליריבתה. אפס אפס היה מגיע פה. באשדוד היה מסיבת אדומים לא נורמאלית, כאשר השופט החליט להשאיר את כל אחת מהקבוצות בעשרה שחקנים. זה יפה מאוד לעזור להפועל ת"א סוף סוף להשיג ניצחון ראשון העונה, שעה שהיא תתארח בשבוע הבא בקריית שמונה החלשה. השער הראשון של אשדוד הובקע ב...פנדל! והשני... שער עצמי. 2 - 0 קליל, חד וחסר עניין. לא משו שאפשר ללכת איתו ולהתלהב.

 

משחק אחרון בו נסכם היה בנתניה, בקופסא המזדקנת סוף סוף זכו לראות מכבי נתניה שיותר דומה לקבוצה מאשר לזורקי כדורים בביליארד. יש דבר כזה קישור במכבי נתניה! הראייה הטובה ביותר היא ששלושה מחמשת הקשרים של הקבוצה ששיחקו במשחק הזה, גם ניצחו ללותר מתיאוס משחק מול יריבה שתתמודד נגד הירידה ותפסיד גם לקבוצות נוספות. ראינו שגם ישראל מול מולדובה התקשתה וששויץ' הפסידה ללוקסמבורג - כך שאל תטילו דופי בכך שנתניה מאושרת שהיא מנצחת את הפועל פ"ת בשני שערי הבדל בלבד.

 

בינתיים במחזור השני של ליגת העל הובקעו 11 שערים, אולם במשחקים שהתקיימו בשעות הערב הובקעו אמש רק שלושה. אולי צריך דווקא להקדים את השעות של ליגת העל? נראה לי שהלחות מקשה יותר על השחקנים המיידעלך שלנו מאשר החום.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
מצטער מיידעלך
rd17 14.09.08 (15:29)
2.
חלש ביותר
עמנואל שלמון 07.10.08 (19:37)