מס' צפיות - 525
דירוג ממוצע -
תירוצים תירוצים תירוצים
נבחרת ישראל בכדורסל חלשה להחריד. כל סיבה שתעלה לכם לראש לא יכולה לתרץ את החרפה.
מאת: מיכה אקדמן 11/09/08 (15:43)

ביום רביעי שעבר 03.09.2008, באמצע פגרת הקיץ של ענף הכדורסל, החלה נבחרת ישראל את משחקיה במסגרת מוקדמות אליפות אירופה. ישראל מתמודדת בבית מספר 4 עם יריבות די נוחות כמו בוסניה, צ'כיה ובריטניה. מבלי לזלזל, זה בית שאתה צריך לקחת אותו די בקלילות. איזה קלילות ואיזה נעליים - הנבחרת עד עכשיו חורקת, סליחה, לא קיימת. לצערנו איננו תלויים בעצמנו.

 

מקצועית, גם הפסד לבריטניה ביום שבת בפחות מ-10 הפרש, לא יסגור את הסיפור במידה ובוסניה תנצח את צ'כיה ב-15 הפרש, במצב כזה על הנבחרת יהיה לנצח את בוסניה ב-8 הפרש ואת צ'כיה ב-22 הפרש. כל זה אם עוד הנחה שצ'כיה באמת מסוגלת לנצח את בריטניה ושגם הבוסנים יעשו טובה וינצחו את הבריטים באיזה תשע הפרש. כל זה כמובן נשמע הזוי, אבל שמולך עומדות בבית נבחרות קיקיוניות כמו בוסניה וצ'כיה אתה תנצח. סליחה, אתה אמור לנצח. עוד סליחה (אההמ) נבחרת ישראל בתאוריה אמורה לנפנף יריבות קיקיוניות כאלו - אבל לא ביכולת הזאת. צר לי. הנבחרת הזו גמורה.

 

מילא לא לשחק טוב, מילא להיות בינוניים ולהפסיד אחרי שאתה יודע שנתת את הכל ושהביקורות יהיו צולבות אבל לא כאלו שידקרו אותך בטוסיק ושיצלו אותך על המנגל. וזאת בדיוק הבעיה - לאף שחקן בנבחרת ישראל לא באמת אכפת. זאת נבחרת פטטית וחסר לב. כמובן שניתן למנות על יותר מיד אחת אין ספור תירוצים למה עד עכשיו נבחרת ישראל נראת כמו שהיא נראת - מהקיץ הלוהט ומהחופשה בתאילנד, מאולמות הכדורסל הגרועים, מאווירת ה"מה?! אני שחקן מוביל! מה אני צריך את זה אלאיסטור?" (היינו הלפרין ועוד כמה מכבים) - והשאלה היא האם גם בנבחרות האחרות נתקלתם בגיבובים כאלה? ברור שכן, והם לא משתמשים בהם בתור תירוץ.

 

האמינו לי גם הבוסנים, גם האנגלים ואפילו הצ'כים לא ממש מתלהבים שיביאו אותם באמצע פגרת הקיץ שלהם, אני מאמין שחלק משחקני נבחרת בוסניה ממש נהנו לחזור להתאמן במגרש שבו נערך המשחק שלהם מול ישראל ("מה זה החור הזה" שאל אחד השחקנים על האולם הזה, דבר שדלף לתקשורת המקומית שחגגה על הבחור - דוגמא) וסתם שאלה: האם חשבתם מה יירי וולש ואפילו לואל דנג הגדול, היו מוכנים לעשות בקיץ הזה, במקום לנפוש בקריבים ? האימונים הן באירופה והן בארה"ב של הליגות, טרם החלו. יש עוד שלושה שבועות עד אז והם עדיין שמים הכל בצד ובאים ונותנים את הכל, וכן הם פי כמה וכמה שחקנים מובילים שבאמת, אבל באמת, לא היו צריכים את הדבר הזה.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר