מס' צפיות - 422
דירוג ממוצע -
הביזיון הגדול 2
קשה להוציא נבחרת שפופה וכואבת לאחר תבוסה גדולה ומוחצת אך חשוב להזכיר לשחקנים שאם הם לא יתעלו בשלושת המשחקים הבאים יהיה קשה מאוד עד בלתי אפשרי להעפיל לאליפות אירופה מחד ותהיה סכנה לרדת לדרג ב' ולהיות מושפלים יותר משהם עכשיו.
מאת: רועי אורן 10/09/08 (23:14)

נבחרת ישראל בכדורסל הובסה אתמול בצורה משפילה ע"י צ'כיה 90-76 וסבכה את עצמה בטורניר קדם אליפות אירופה. למרות השינוי שהצוות המקצועי הכין כאשר המתאזרח כריס ווטסון, וגיא פניני פתחו במקום עידו קוז'יקרו ויותם הלפרין. להוציא את גיא פניני שהצטיין וקלע 22 נקודות שאר השחקנים היו מבולבלים ולא הצליחו להבין מה הם רוצים מעצמם ואילו תרגילים לבצע.

 

לעומת זאת בנבחרת הצ'כית יירי וולש ניהל את המשחק כמו סדרן עבודה והפך את הצ'כים (שנחשבו הנבחרת החלשה בבית זה) לנבחרת מיומנת ,טכנית,ושיודעת מהי רוצה מעצמה ומבצעת תרגילים נכונים בהתקפה. בסוג כזה של משחק שהנבחרת הישראלית מתקשה בייצור נקודות, היא הייתה צריכה להפעיל הגנה אגרסיבית ובאמצעותה ליצור לחץ על הצ'כים, לגרום להם לאבד את הראש ולעשות טעויות.

 

במקום זה הנבחרת הלכה לאיבוד במגרש מפעם לפעם הצליחה לחטוף כדורים שרובם לא הניבו סלים קלים. והניחה לצ'כים לשלוט במשחק מה שהוביל לתבוסה כואבת.

הכותב הוא אני כרגע סטודנט לתקשורת אשר כותב בנושאים שונים מספורט ועד רווחה ואקטואליה . כרגע אני לומד באוניברסיטה הפתוחה (אולי זה ישתנה בעתיד)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר