מס' צפיות - 663
דירוג ממוצע -
המפתח להצלחת נבחרת ישראל בכדורסל
חשוב לדעת: בהיעדר שחקן ציר משמעותי, רצוי להשתמש בשחקן אשר ימשוך את הגנת היריב פנימה וזה יגרום ליצירת אזורי מסירה/קליעה ופתיחת שטח לשחקנים נוספים לחדירה או למסירה.
מאת: רועי אורן 07/09/08 (23:21)

במשחקה השני של הנבחרת בטוז'לה הבוסנים פתחו בהתלהבות ,השיגו סלים קלים מתחת לסל וקלעו היטב מחוץ לקשת. הנבחרת הישראלית לא הייתה בתמונה, האחוזים היו נמוכים ואף שחקן לא התעלה מעל לרמתו הרגילה.

 

ברבע השלישי חל שיפור בנבחרת הישראלית אשר בהנהגתו של טפירו הצליחה ללחוץ על המסירה הבוסנית ולחטוף מספר כדורים אשר איתם רצה למתפרצות והצליחה אף להוביל במשחק. גם המהלך הנבון של המאמן שרף אשר עבר לאזורית בלבל את הבוסנים והוריד את האחוזים לשלוש נקודות.

 

ברבע האחרון במקום להמר על שחקן גבוה באזור הצבע אשר יוריד את הבוסנים לאותיות ויעשה נקודות קלות הנבחרת ניסתה לקחת זריקות קשות משלוש אשר עקב הסלים הקליטים פשוט ניתזו מהטבעת הרחק והובילו את הבוסנים בחזרה ליתרונם הגבוה.

 

המזל הוא שהנבחרת השכילה להפסיד הפסד מינימלי אשר מותיר לה סיכוי במאבק על ההעפלה לאליפות אירופה. בהיעדר שחקן פנים משמעותי צריך להשתמש בשחקן אחר אשר ימשוך את הגנת היריב ויפתח ערוצי מסירה או קליעה מבחוץ ברגע שלא עושים את זה מקלים על היריב את העבודה ומפסידים במשחק.

הכותב הוא אני כרגע סטודנט לתקשורת אשר כותב בנושאים שונים מספורט ועד רווחה ואקטואליה . כרגע אני לומד באוניברסיטה הפתוחה (אולי זה ישתנה בעתיד)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר