מס' צפיות - 491
דירוג ממוצע -
אל תכעסו על בית"ר ירושלים
בית"ר הודחה ע"י קבוצה טובה ממנה.
מאת: rd17 07/08/08 (04:07)

שלא תטעו אינני בא כדי לעשות הנחות לבית"ר י-ם, אני מאוכזב לא פחות מאשר כל אוהד אחר. בעיקר כשאני טוען שהטוב היחיד שיכול לצאת מעל עידן גאידמק הזה הוא הצלחה באירופה.

 

את בית"ר אפשר וצריך להאשים בבניית הקבוצה ואיך שהכינו אותה לצמד המשחקים מול קראקוב, על הרבה דברים לפני המפגש..

 .

אבל כשבוחנים את התוצאה הסופית של בית"ר י-ם מודל 08/09 אי אפשר לבוא בטענות להדחה מול ויסלה. כלומר 5-0 זו תוצאה בזיונית ומופרזת אבל ההבדל בין ויסלה לבית"ר הוא גדול, משהו כמו 3 שערים בסיכום של שני מפגשים.

 

ככה שבבית"ר לא יכולים להתלונן או להתפלאות על כך שהם הודחו ע"י קבוצה כויסלה קראקוב.

 

ויסלה עולה על בית"ר בכמה דרגות, אם טענתי לפני המפגש שלא רק שהיא טובה מקופנהאגן אלא גם טובה במעט מבית"ר היום אני חושב שטעיתי וקראקוב טובה הרבה יותר מבית"ר, כדי שתבינו כמה אני חושב שהעדיפות של ויסלה גדולה וזה לא רק עניין של טעות כזו או אחרת של שחקן כזה או אחר או אשמת ההתפרקות בגומלין אז לדעתי מתוך עשרה מפגשים כפולים בניהן בית"ר עוברת אחד.

 

לויסלה יש סגל שחקנים טוב יותר (בהשווואה של שחקן מול שחקן) וצוות שחקנים מגובש יותר שרץ יחד זמן ארוך יותר והתכונן לצמד המשחקים טוב יותר.

 

לויסלה קראקוב לא נראה שיש שחקן אחד (מכל אלה שנטלו חלק בשני המשחקים) שאינו לרמה הזאת בבית"ר אפשר לומר חד משמעית שקאלה לא לרמה הזאת, בן יוסף ואוחיון בינתיים עוד לא לרמה הזאת ועידן טל שמעבר לשיאו אינו לרמה הזאת.

בכתב הגנה קצר על דרק בואטנג אומר שהיום החל מהדקה ה-30 הוא הציג יכולת סבירה + ומיעט לאבד כדורים, ודאי ב-30 הדק' הראשונות הרעות שלו בית"ר גם ספגה שני שערים אבל השאר זה לפחות יותר ממה שעשו השאר, אני לא מבין בכלל איך מתפרסם שבית"ר שוקלת שלא להאריך חוזה שח שחקן כזה.

 

לסיום בית"ר ירושלים בזבזה שנתיים של הכנות, והגיעה נחותה יותר מול היריבה שלה כבר בסיבוב השני של מוק' הצ'מפיונס וחבל מאד. אבל בית"ר לפחות קיבלה שיעור חשוב מאד ויודעת כעת (אני מקווה) את מקומה, שתי האליפויות הקלילות בהן זכתה יצרו אשליה עבור כל מי שסובב את בית"ר, ההדחה מול קופנהאגן החזיר את כולנו בבום למציאות.

 

מציאות איתה בית"ר צריכה להתמודד עם ברצונה להתקדם.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 3 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
אני כועס
עזויי 07.08.08 (14:37)
2.
הפערים בין הקבוצות הם לא כאלה של 5-0
עמנואל שלמון 07.08.08 (14:43)
3.
אחד הטורים הטיפשיים שנכתבו פה
07.08.08 (14:45)