מס' צפיות - 734
דירוג ממוצע -
רעידת אדמה בכדורגל הישראלי - גביע הטוטו יבוטל
אם המפעל הכל כך משעמם הזה יימחק מהמפה זה יעשה רק טוב לכדורגל הישראלי.
מאת: מיכה אקדמן 25/07/08 (07:30)

בבוקרו של יום שישי ה25/07/2008, שבוע לאחר ששמענו על החלטורה של לוח משחקי ליגת העל, הוחלט לבטל את משחקי גביע הטוטו. אין ספק מדובר ברעידת אדמה גדולה מאוד בכדורגל הישראלי, ולא, אני לא ציני. המפעל הזה הוא כל כך מיותר ופשוט חבל שהוא יתקיים, שכן קבוצות מתייחסות אליו בתור ליגת מילואים או אינטרטוטו (כמה דומה אה!) ולא בתור משחקים רשמיים שהם חייבים להופיע אליהם.

 

הסיבה העיקרית לשכונה היא אחת מהחלטות היסוד של ההתאחדות לכדורגל, ששחקן שקיבל צהוב או אדום, בלי שום קשר למפעל בו הוא שיחק (ליגה, גביע, טוטו), הכרטיס ייחשב בכל מקרה במשחק הבא בלי שום קשר למפעל. אני לא נגד ההחלטה הזאת, אבל אני חושב שאם גביע הטוטו ייצא מפה שחקן שקיבל אדום בליגה לא יישחק היכן שבאמת הקהל מתעניין: בליגה.

 

רוצים לשדרג את הכדורגל הישראלי? בואו נבטל את גביע הטוטו, נעשה ליגה של 16 קבוצות אפילו בשלושה סיבובים. לא נורא 45 מחזורים (זה כולה תוספת של 12 משחקים שממילא מכבי חיפה עברה אותנו) - במיוחד שבחודש ינואר באירופה משחקים גם באמצע שבוע (אני לא רואה סיבה למה לא בעצם גם בישראל). הסיבוב השלישי יחליף את הטוטו? לא ממש...

זוכרים את המפעל השני בחשיבותו, גביע המדינה? הוא יתקיים בחודשים פברואר-מרץ והגמר יהיה באפריל, ככה שהעיניים והעניין יהיה נתון בליגה שאם היא כל כך משעמם היא לא תביא לנו הרבה שחקנים צעירים ותוצאות כמו 3-3 בג'רבג. אם היא לא תהייה משעממת נוכל להתרפק מחזורים רבים על ליגה עם הרבה עניין בצמרת והרבה עניין בתחתית.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר