מס' צפיות - 669
דירוג ממוצע -
רודני מה?
פעם אחרונה שנחת כאן שחקן בשם רודני משו הוא התברר שהוא נרקומן לא קטן ובליין שחבל על הזמן.
מאת: מיכה אקדמן 13/07/08 (21:23)

רודני וויט, שחקן בן 28 שמשחק על העמדה של טרנס מוריס שעזב לצסק"א מוסקבה, חתם במכבי תל אביב. היום בערך בצהריים פורסמה הודעה שמכבי ת"א מתעניינת בשני שחקנים אך לא פורסם שמם. מהתעניינות לחתימה, בפחות מ-24 שעות. טוב נו זו מכבי תל אביב מודל 2008, בעצם כמו מודל 2007...

 

אני בדעה שאחת מהסיבות לאובדן האליפות של מכבי תל אביב בעונה שעברה היה בתהליך של הצפת "חרא" על המערכת של מכבי תל אביב, זו שתמיד הייתה כל כך שקטה ועבדה בצורה בלתי נלאית. כל שני וחמישי לדוגמא אפשר לפתוח עיתון ולהיווכח שכץ תוקף את מזרחי, מזרחי לא אוהב את יתר המעורבות של פדרמן, פדרמן כועס על כץ, כץ מחזיר לפדרמן, פדרמן נפנף את מוני כי שימון שולט יותר מידי בעסק, ושימון לא ראה בעין יפה שרגע אחרי אובדן האליפות כץ רץ לתקשורת. מה קורה פה לעזאזל? ואל תתפלאו שמכבי אחרי זה מחתימה בסיטונאות כל דבר שזז. עד לפני שנתיים חג'ג נראה כמו השחקן האחרון שיגיע למכבי ת"א. השנה הוא הראשון (יחד עם עוד שניים). פעם למכבי היו את הזרים האיכותיים בליגה, כאלו שמביאים לה את האליפות גם שהיא בתקופות לא טובות, השנה זר בינוני מינוס חודר לסל שנייה לסוף והופך אליפות של מכבי לעליבות של מכבי.

 

טוב אבל כמו שברור לכולם שתהליך הנפילה לא התחיל מעכשיו - ניתן לראות את ניצניו אחרי שפיני עזב את מכבי ויחד עימו עזבו פארקר ובאסטון. שאראס עזב עונה לפני כן והגיע אדון סולמון (וכבר אז נראו סימני שבר אבל מכבי עדיין הייתה הטובה באירופה ב-2006). לעונת 2007 מכבי שינתה באופן תהומי את הסגל והוסיפה איזה יוצא קולג סטייל תיכוניסט משו וויל ביינום (לא תרגעו זה לא אנדריי בינום מכוכבי ל.א.), גם יותם חזר, גם הביאו איזה מאמן משקפופר וגם הביאו איזה רודני אחד. רונדי ביופורד. השם יודע מי זה אבל מה זה חשוב - הביאו שחקן בעמדה 5, כזה שיוכל לתת לארנולד וניקולה לנוח ויקח לחלוטין את הדקות שיניב גרין צריך לקבל או שהילד החדש אליהו צריך לקחת. את מי זה מעניין חשבו שמה. אז נביא עוד עובד זר מאמריקה - למה מה קרה? הביאו והשחקן לא פגע, לא רק זה, עוד גילו שכמה שנים לפני כן היה מעורב בתקרית במועדון ויותר חמור נכשל בבדיקת סמים. העיקר שהביאו איזה מפציץ שלשות מליטא משו סימאס יאסטיס (טוב הוא עכשיו בטאו ויטוריה עם חוזה מיליונים מה שווה במכבי?).

 

אני לא מזלזל בשום רודני, ובשום וויל ובשום ילד בן 17 שמסיים תיכון וחושב את עצמו לאלוהים. חוששני שהשם "רודני" משו, בלי כמובן לדעת, מתקשר לדברים לא טובים ולמגמתיות הביזארית של מכבי תל אביב. אפרים, אל תבכה.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר