מס' צפיות - 783
דירוג ממוצע -
סוד הקסם של דני אבדיה
עושה רושם שדני אבדיה הולך ומשתפר ככול העונה מתקדמת וגם קבוצה בינונית כמו וושינגטון נראית כמו מפלצת מאיימת. בשתי העונות הקודמות שיפר אבדיה את משחק ההגנה כך שהוא מסוגל לחסום שחקנים יותר זריזים ממנו, בעונתו השלישית בליגה הטובה בעולם הוא מנסה להשתפר בהתקפה.
מאת: רועי אורן 24/11/22 (01:41)

עושה רושם שדני אבדיה הולך ומשתפר ככול העונה מתקדמת וגם קבוצה בינונית כמו וושינגטון נראית כמו מפלצת מאיימת.

בשתי העונות הקודמות שיפר אבדיה את משחק ההגנה כך שהוא מסוגל לחסום שחקנים יותר זריזים ממנו, בעונתו השלישית בליגה הטובה בעולם הוא מנסה להשתפר בהתקפה.

הראיה לכך היא בנתונים: אבדיה קלע במספרים דו ספרתיים בשניים-עשר מתוך שישה עשר המשחקים האחרונים בעונה השנייה, כרגע הוא קלע באחד-עשר משחקים בספרות כפולות, היות והגנות היריב נתנו לו מרחב מחייה ,ולא התייחסו אליו יותר מדי.

זה לא סוד ששינויים מנטליים מתחילים בראש ורק אחר-כך מחלחלים לשאר האיברים לכן החליט אבדיה לחזור לבסיס ולתקוף את הסל בכל הזדמנות נראית לעין .

כך ,למשל חדר אבדיה 18 פעמים לתוך אזור הצבע ב-11 המשחקים הראשונים של העונה הנוכחית.

וכן הוא קלע בחמישים אחוז מהשדה.

הוא מחטיא פחות מהלכים המתבססים על צעד וחצי ,והוא הטביע העונה חמש פעמים (זאת הסיבה לכך שוושינגטון עלתה למאזן 1:6 לאחר פתיחת עונה גרועה).

הביטחון של אבדיה והמאזן המצויין של וושימגטון נובעים גם מלוח המשחקים הקל שקבלה הקבוצה ששיחקה עד כה מול הקבוצות החלשות בליגה , לכן צריך לתהות האם היא תצליח לשמור על מבנה זהה מול הקבוצות החזקות שלראשונה אין לה קלעי מוביל ואיך הדבר משפיע על יכולתו של אבדיה לשפר את הנתונים הבסיסיים שלו.

בכל מקרה אאחל לו בהצלחה.

הכותב הוא אני כרגע סטודנט לתקשורת אשר כותב בנושאים שונים מספורט ועד רווחה ואקטואליה . כרגע אני לומד באוניברסיטה הפתוחה (אולי זה ישתנה בעתיד)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר