מס' צפיות - 523
דירוג ממוצע -
יורו 2008 - פורטוגל או גרמניה יהיו בגמר
נציגות בתים א' וב' לא יפגשו עד לשלב הגמר נציגות מבתים ג' וד', בניגוד ליורו הקודם, מה שגורם לכך שבגמר כנראה נדע לפחות קבוצה אחת שתופיע.
מאת: מיכה אקדמן 06/06/08 (08:31)

בניגוד לטורניר היורו הקודם, שבו המנצחת בין הראשונה בבית א' לסגנית בבית ב' שיחקו נגד המנצחת בין הראשונה בבית ג' לשנייה בבית ד', במונדיאל 2008 איטליה לא תפגוש את פורטוגל וצרפת לא את גרמניה - לפחות לא עד לגמר.

 

בגלל שיטת המשחקים המיוחדת של הטורניר הזה, שקובע כי המנצחת בין הראשונה בבית א' לשנייה בבית ב' תפגוש בחצי הגמר את המנצחת שבין הראשונה בבית ב' לשנייה בבית א' - נקבל כצפוי את פורטוגל וגרמניה בחצי הגמר. כל הבלאגנים האלו מעט מיותרים וחבל.

 

משחק הגמר יהיה למעשה: פורטוגל/גרמניה/איטליה/צרפת/הולנד/ספרד ; מבין איטליה, צרפת, הולנד וספרד אי אפשר לדעת מי תעלה למשחק הגמר - מה שכן ידוע הוא שספרד גם אם תעלה לבסוף לגמר, ורומניה לא תחולל איזשהיא סנסציה קטנטנה - תפגוש גם ברבע הגמר איזה חברה נחמדה (איטליה? צרפת? הולנד?) למפגש, וגם את המנצחת שבין איטליה/צרפת/הולנד ליוון או רוסיה מהמקום השני בבית ד'.

 

לשוויץ', אוסטריה, הולנד ויוון - "ראשי הבתים" יש יתרון על פני יתר הנבחרות שעה שהן ישחקו את כל משחקיהן באותו אצטדיון. שוויץ' תשחק את כל שלושת משחקיה בבאזל, אוסטריה את כל שלושת משחקיה בוינה, הולנד את שלושת משחקיה בברן, ויוון את כל שלושת משחקיה בזלצבורג. כל משחקי בית א' בהן לא מעורבת שוויץ' ישוחקו  בזנבה, כל משחקי בית ב' בהן לא מעורבת אוסטריה ישוחקו בקלסנפורט, כל משחקי בית ג' בהן לא מעורבת הולנד ישוחקו בציריך, כל משחקי בית ד' בהן לא מעורבת יוון ישוחקו באינסבורק.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
מה אתה רוצה להגיד בזה?
09.07.08 (12:47)
2.
"מה רציתי להגיד בזה"
מיכה אקדמן 10.07.08 (20:17)