מס' צפיות - 472
דירוג ממוצע -
על הראש הסגול בוער הכתר
הפועל ת"א בצרות צרורות - אין תקציב, אין שחקנים, אוהדים זועמים, סמי סגול אחד. עכשיו כבר לא בטוח שהיא בכלל תשחק באירופה.
מאת: מיכה אקדמן 05/06/08 (10:28)

הבלאגן במועדון הכדורגל של הפועל תל אביב ממשיך לחגוג. אתמול (רביעי) פרצו כעשרים וחמישה אוהדים רעולי פנים המזוהים כאוהדי קבוצת הכדורגל של הפועל תל אביב, למשרדי חברת "כתר פלסטיק" בשליטת בעלי הקבוצה סמי סגול, וגרמו לנזק רב ברכוש: ארונות ניפצו, שולחנות נהפכו, עציצים רבים ואף דלפק הזכוכית בכניסה נשברו.

 

מלבד זאת האוהדים אף גידפו את בעלי הקבוצה, סמי סגול, על התקציב הנמוך (23 מיליון שקלים בלבד) והחלו לקללו ברחבי המתחם.

 

סגול עצמו מצוי כעת במסע עסקי בארה"ב. בבניין ישב באותה עת משה תאומים, מראשי קבוצת הבעלים של הפועל ת"א, יו"ר הקבוצה לשעבר ואוהד. אוהדים התקרבו אל משרדו כאשר הם צעקו: "אל תהרגו את הפועל", "הרסתם את המועדון", " נגמור כמו אוסישיקין" וכיוצ"ב.

 

מקרה האלימות הזה עורר זעם ותסכול ב"כתר". בכיר בחברה אמר: "נראה עכשיו כיצד סגול שם את הערבויות שמועדון החוליגנים הזה ישחק באירופה". אם סגול אכן לא יניח ערבויות בהתאחדות לכדורגל, הפועל ת"א תושהה מפעילות, לא תשחק בגביע אופ"א ב-17 ביולי, ואף ייתכן כי לא תורשה לפתוח את העונה בליגת העל.

 

בעניין תקצוב לא נראה שסגול יסכים, עקב התהגות אוהדי הקבוצה להמשיך ולתמוך בה. תאומים ביקש שלא להגיב. סגול סירב להתייחס לפרשה אך קרוב אליו אמר: "המקרה לא יעבור על סדר היום"

 

בבחינת כלל הגורמים ניתן לראות שהפועל ת"א בצרות צרורות. עכשיו לא רק שאין תקציב ראוי, אין כמעט בכלל שחקנים, האוהדים זועמים וסמי סגול אחד שמאס מהאוהדים - עכשיו גם אין את השקט הזה שלפחות תעבור לה "עונה פיננסית". על הראש הסגול של האוהדים בוער הכתר....

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר