מס' צפיות - 474
דירוג ממוצע -
המקרה המוזר של שחקן הכדורגל מאקוודור באישון ליל
האבסורד מאחורי הסיפור הזה הוא שהמונדיאל הוקדם ביום אחד בשל דרישת ההתאחדות הכדורגל של אקוודור, היות ואקוודור אמורה לשחק במשחק הפתיחה מול המארחת קטאר, אך עכשיו ייתכן שהיא בכלל תושעה מהטורניר בשל הפרשה הזו
מאת: רועי אורן 14/09/22 (17:53)

נעמי שמר כתבה באחד השירים שלה ש"אין לה רגע דל או סקנדל או פסטיבל",ואכן במה שקשור במשחקי הגביע העולמי שיתקיימו בקטאר בסוף נובמבר עושה רושם שדבר זה נכון מאוד.

לפי דיווחים בעיתון הבריטי "דיילי מייל" עושה רושם שהכדורגלן ברון קאסטיו אשר שיחק עם נבחרת אקוודור במוקדמות הגביע העולמי הוא ממוצא קולומביאני ולא מאקוודור .

אם הדבר נכון אסור היה לקאסטיו לשחק בנבחרת אקוודור אלא בנבחרת קולומביה.

קאסטיו שיחק בשני המשחקים נגד נבחרת צ'ילה במוקדמות גביע העולם ,והסיפור התפוצץ כתוצאה מתלונה שהגישה ההתאחדות בצ'ילה להתאחדות הכדורגל העולמית בדבר זהותו של קאסטיו.

נשאלת השאלה מהן ההוכחות שהציג העיתון הבריטי?

              ההוכחות שהציג הדיילי מייל

לפי מסמכים שפורסמו בעיתון הבריטי מתברר שקאסטיו אמר שהוא נולד בשנת אלף תשע מאות תשעים וחמש למרות שבפועל הוא נולד שלוש שנים לאחר מכן.

בהקלטה שפרסם העיתון מודה קאסטיו שהוא נולד בקולומביה ועזב אותה לאקוודור על-מנת להפוך לשחקן כדורגל מקצועני.

בואו נברר את משמעות ההחלטה?

                   משמעות ההחלטה

התאחדות הכדורגל העולמית צריכה לדון בעתירה של ההתאחדות הכדורגל בצ'ילה, ואם היא תמצא מוצדקת צ'ילה תחליף את אקוודור בטורניר גביע העולם שייערך בסוף נובמבר בקטאר.

האבסורד מאחורי הסיפור הזה הוא שהמונדיאל הוקדם ביום אחד בשל דרישת ההתאחדות הכדורגל של אקוודור, היות ואקוודור אמורה לשחק במשחק הפתיחה מול המארחת קטאר, אך עכשיו ייתכן שהיא בכלל תושעה מהטורניר בשל הפרשה הזו.

הכותב הוא אני כרגע סטודנט לתקשורת אשר כותב בנושאים שונים מספורט ועד רווחה ואקטואליה . כרגע אני לומד באוניברסיטה הפתוחה (אולי זה ישתנה בעתיד)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר