מס' צפיות - 552
דירוג ממוצע -
ההישגים הגדולים של אנסטסיה גורבנקו
גורבנקו מועמדת למדליה אולימפית בפריז בעוד שנתיים אבל היא תתחרה מול מעצמות שחייה כגון: ארצות-הברית, סין, אוסטרליה, רוסיה (אם תורשה להתחרות),ועוד. כזכור באולימפיאדה הקודמת היא סיימה במקום השמיני במשחה 100 מטר גב והיא תצטרך לבחור 3-2 משחים שבהם היא תתן כל מה שיש בה.
מאת: רועי אורן 17/08/22 (20:25)

זה לא סוד שהקיץ הנוכחי היה קיץ של הישגים ספורטיביים רבים בענפים שונים.

אחת הספורטאיות המובילות בהקשר זה היא השחיינית הישראלית בת ה-19 אנסטסיה גורבנקו.

ביום שלישי האחרון שמרה גורבנקו על תוארה כאלופת אירופה ב-200 מטר מעורב ,וזה הישג אדיר לשחיינית שבגיל צעיר הצליחה להשיג כבר תשעה תארים שונים.

כזכור, בתחרות שנערכה בנאפולי בקיץ שעבר גורבנקו קבעה שיא ישראלי ב-200 מטר חזה (אותה היא שבר פעמיים באותה בשחייה מעורבת שזה אחד התחומים החזקים שלה).

ההישגים של גורבנקו בולטת על רקע החולשה של נבחרת השחייה הישראלית שלא מצליחה להגיע להישגים משמעותיים למרות שמאמנים אותה מאמנים אמריקניים.

דבר זה מתרחש גם בענפים אחרים כגון: טניס, התעמלות אמנותית, כדורגל נשים, ועוד (הענף היחיד שבו יש יותר מכוכבת אחת הוא ענף הג'ודו שבו בולטות מספר נשים כמו לירז הרשקו, תמנע נלסון לוי, שירה ראשוני, גפן פרימו,ועוד).

זה לא מצב בריא בתחרות שמשלבת יכולת אישית ויכולת קבוצתית יש רק כוכבת אחת בולטת, בעוד וצריך לקוות שעד האולימפיאדה בפריז יבלטו עוד ספורטאים וספורטאיות.

גורבנקו מועמדת למדליה אולימפית בפריז בעוד שנתיים אבל היא תתחרה מול מעצמות שחייה כגון: ארצות-הברית, סין, אוסטרליה, רוסיה (אם תורשה להתחרות),ועוד.

כזכור באולימפיאדה הקודמת היא סיימה במקום השמיני במשחה 100 מטר גב והיא תצטרך לבחור 3-2 משחים שבהם היא תתן כל מה שיש בה.

למרות מה שכתבתי אסור להפעיל עליה לחץ מיותר וצריך לדאוג שעוד שחיינים ושחייניות יגיעו לרמה הגבוהה בה נמצאת כרגע לבדה אנסטסיה גורבנקו.

הכותב הוא אני כרגע סטודנט לתקשורת אשר כותב בנושאים שונים מספורט ועד רווחה ואקטואליה . כרגע אני לומד באוניברסיטה הפתוחה (אולי זה ישתנה בעתיד)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר