מס' צפיות - 1103
דירוג ממוצע -
בובת איגרוף
בובת איגרוף
מאת: אופיר א 25/08/21 (14:57)

מחפשים דרך לעשות פעילות גופנית בבית? רוצים לאפשר לילדים שלכם להוציא מרץ ותסכולים? כאן נסביר בדיוק למה בובת איגרוף היא הפתרון המושלם ואיך לבחור את הבובה המושלמת עבורכם!

למבוגרים – היתרונות

אנשים רבים, בכל הגילאים ובכל רחבי העולם, מחזיקים בבית שלהם בובות איגרוף במטרה לאפשר לעצמם לקיים פעילות גופנית בין כתלי הבית ובכל שעה שיבחרו ללא תלות בשעות הפעילות של חדר הכושר השכונתי. זאת, לצד העובדה שהיא דורשת שטח מאוד מצומצם והעלויות שלהן מאוד נמוכות ביחס למכשירי כושר אחרים, שניתן לקנות לבית. בובות האיגרוף הן הפתרון המושלם למי שרוצה להקדיש זמן יומי לפעילות גופנית בלי להתלבש במיוחד ובלי לצאת מהבית.

לילדים – היתרונות

אם כבר דיברנו על הצורך לצאת מהבית כדי לעסוק בפעילות גופנית, אי אפשר שלא לדבר על הילדים שלנו, שנמצאים כמעט לאורך כל תקופת הקורונה בבית, בלי מסגרות חינוכיות, בלי חוגים וכמעט בלי מפגשים חברתיים ובלי האפשרות לקיים פעילות גופנית באופן סדיר. בובת איגרוף ביתית מאפשרת לילדים להוציא אנרגיות ולאפשר לגוף שלהם להתפתח בשלבי הבנייה שלו.

בחירת בובת איגרוף לפי גודל

היות שגם ילדים וגם מבוגרים יכולים ליהנות מבובות איגרוף, מן ההיגיון, שיהיו בובות בגדלים שונים ובמשקלים שונים. זאת, כדי להתאים בין הבובה לבן המתאמן. אבל מלבד האפשרות לבחור גודל של מבוגר או של ילד, ניתן לבחור גם במידות קושי והתנגדות שונות ולהתאים גם לחדר, שבו הבובה תהיה מבחינת המרחב שהיא תתפוס.

בחירה לפי סוג

מלבד האפשרות לבחור בובה לפי הגודל והמשקל שלה, ניתן לבחור אותה גם לפי הסוג שלה. כאשר מדובר על בובת איגרוף, מדובר בדרך כלל על בובה עומדת, שניצבת על עמוד וניתן להזיז אותה ממקום למקום לפי הרצון והצורך. יחד עם זאת, ניתן לבחור בין בובות בעיצובים שונים. לדוגמה, ניתן לבחור בבובה מעוצבת בדומה לגוף האדם וכך להמחיש ולהעצים את תחושת האיגרוף. כמו כן, ניתן לבחור בבובה שעומת על עמוד אחד או בובה יציבה יותר, שעומדת על פירמידה של עמודים להתנגדות חזקה יותר.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר