מס' צפיות - 931
דירוג ממוצע -
היכולת המרשימה של הרכז פקונדו קאמפצו
הנאגטס מדורגים כרגע במקום השלישי במערב והם הם יעלו לפסדרות הפלייאוף עם יתרון הביתיות ליכולת המרשימה של קאמפצו יהיה חלק גדול בכך.
מאת: רועי אורן 06/05/21 (17:14)

אחד הרכזים הטובים בליגת ה-NBA הוא הרכז הארגנטינאי של דנבר נאגטס פקונדו קאמפסו אשר מצליח להוביל את דנבר להצלחות חרף פציעתו של הרכז הפותח של הקבוצה ג'אמל מארי.

אם עד הפציעה של מארי שיחק קאמפסו בממוצע 19 דקות למשחק אחרי פציעתו של מארי מקבל קאמפסו כמעט פי 2 דקות (ממוצע הדקות שלו על ל-31 דקות על הפרקט).

קאמפסו הוא רכז נמוך עם צעד ראשון מהיר (מה שמקשה על לא מעט שומרים לשמור עליו) ,דבר זה בא לידי ביטוי במשחקים האחרונים.

כך למשל, לפני כשבוע קלע קאמפסו תשעה עשר נקודות מסר עשרה אסיסטים שישה ריבאונדיםוהוריד בנצחון הנאגטס על ניו-אורלינס ,וכן הוא שש-עשרה נקודות בניצחון על הניקס המשתפרת.

בנוסף קאמפסו הצליח בעונת הרוקי שלו לשבור כמה שיאים.

                  פירוט השיאים ששבר קאמפסו

1: קאמפסו הוא השחקן הרוקי הראשון שמוריד תשעה ריבאונדים, מוסר ארבעה אסיסיטים, חוטף חמישה כדורים וקולע שתי שלשות במשחק אחד.

2: הוא השחקן הרוקי הראשון שחוטף חמישה כדורים ומעלה בשני המשחקים האחרונים.

הוא בעל יכולת מסירה גבוהה ,קליעה מחוץ לקשת ,משחק אחד על אחד  והוא הסיבה המרכזית לכך שלמרות מכת הפציעות הפוקדת את הנאגטס למאזן של 2:10 בשניים עשר המשחקים האחרונים.

הנאגטס מדורגים כרגע במקום השלישי במערב והם הם יעלו לפסדרות הפלייאוף עם יתרון הביתיות ליכולת המרשימה של קאמפצו יהיה חלק גדול בכך.

הכותב הוא אני כרגע סטודנט לתקשורת אשר כותב בנושאים שונים מספורט ועד רווחה ואקטואליה . כרגע אני לומד באוניברסיטה הפתוחה (אולי זה ישתנה בעתיד)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר