מס' צפיות - 487
דירוג ממוצע -
שיכרון הכח של לוזון
מאת: דניאל גבאי 13/05/08 (00:45)

כשמסתכלים על תוכנית לוזון רואים רק דבר אחד - שיכרון הכח של היו"ר וחבריו העסקנים אשר מוציאים שם רע לכל מה שחשוב בכדורגל בארץ ולא שיש הרבה.

 

האם יש באמת מקום ל-16 או 18 קבוצות בליגת העל? האם הרמה של הליגה בארץ מצדיקה הוספה של עוד מספר קבוצות? אין ספק שהגדלת הליגה באה כאינטרס אישי של לוזון וחבריו אשר עושים הכל כדי שקבוצות כמו מכבי פתח תקווה יישארו בליגת העל. אין ספק שמדובר בשחיתות מהדרגה הראשונה במעלה של העסקנים.

 

הרי ברור שאין מספיק שחקנים טובים ואפילו שחקנים ברמה בינונית  אשר יוכלו לשחק בליגה. הפתרונות למצב הליגה הקשה חייבים להיות לטווח  הארוך. אחת ההחלטות שהכדורגל הישראלי צריך לקבל הוא שליחת 20 ילדים בכל דור ודור של הגילאים לבתי ספר לכדורגל באירופה והענקות הקלות בשירות צבאי שלהם ובכך להעניק להם חינוך למצוינות דרך הכדורגל האירופי. שחקנים אלה לעולם לא ישחקו בכדורגל הישראלי אלא אך ורק בנבחרות השונות של ישראל. 

 

דרך נוספת לשינוי בכדורגל הישראלי היא הטיפול בקהל האלים ביד קשה ביותר כולל הורדת ליגה של קבוצות אשר הקהל שלהם ינהג באלימות. דרך נוספת היא לטפל בקהל באמצעות כרטיס אוהד שינפקו לכל אוהד וכן יהיה ניתן לעקוב אחר התנהגותו במגרש.

 

כמו כן יש להביא לצמצום ניכר בזרים אשר מובאים לישראל ובמקרה הטוב נראים כמו תיירים אשר באו לבלות בשמש החמימה שלנו.

 

רק פתרונות דרסטיים אלו ופתרונות  נוספים יביאו להתאוששות של הכדורגל הישראלי ויעלו  אותו ברמה הבין לאומית.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
ליגת העל(ק)
אחד שלא רוצה לפתוח בלוג 14.05.08 (01:16)