מס' צפיות - 929
דירוג ממוצע -
ייגרמאסטר, וויצ'יץ' ואתר one
למי שלא מעורה כ"כ בזירת הספורט האינטרנטית, בשנה האחרונה מתנהלת לה מלחמת עולם בין בלוגרים לבין אתרי ועיתוני הספורט ובמיוחד מול אתר one. כנסו ותבינו במה מדובר.
מאת: רועי ג. 05/05/08 (14:19)

מה השם ייגרמאסטר אומר לכם? אז לרובכם מדובר במשקה אלכוהולי חזק במיוחד אך להרבה גולשים מדובר בבלוגר שהחליט להילחם באתרי ועיתוני הספורט מלחמת חורמה מבלי לבחול בשום אמצעי.

 

הסיפור התחיל למעשה בבלוגר אשר כינה את עצמו rosk ופתח בלוג בתפוז העוסק בתקשורת הספורט בארץ שנקרא "עומדים בשער". לאחר שהחליט לפרוש מהבלוג, הוריש rosk את הבלוג לכותב חדש שכינה את עצמו "ייגרמאסטר". עם הזמן צבר לו ייגר מעריצים רבים הודות לביקורת האימתנית והיומיומית מול אתרי הספורט ובמיוחד נגד אתר one ומנהלת התוכן שלו אופירה אסייג.

 

לפני כחודשיים, נשלחה אזהרה לתביעה מטעם אופירה אסייג ואתר one נגד אתר תפוז ונגד ייגרמאסטר. אתר תפוז מיהר להגביל ולצנזר את ייגר מחשש לתביעה, דבר ששבר את ייגר וגרם לו בסופו של דבר ל"סגור את הבסטה" ולנסות להוריש את הבלוג למישהו אחר.

 

לא לקח זמן ובמהרה נמצא יורש גם לייגרמאסטר ע"י הבלוגר המכונה "תמיס". תמיס העביר את הבלוג למערכת בלוגים חדשה מחוץ לכותלי תפוז וממשיך מדי יום לכתוב פוסטים חריפים באותה אווירה וסגנון של ייגרמאסטר.

 

הבלוג של תמיס.

♦ בלוג חדש נוסף שנפתח בישרא בלוג ע"י הבלוגרים "מורו ופוליצר".

♦ עוד פרטים על כל הסיפור של הבלוג וסגירתו מוזמן לקרוא כאן.

 

וכאן אנחנו מגיעים לעניינו. מכיוון שגם אני נמנה על אחד מחובבי הבלוג הזה ומסכים עם רוב דעותיו ובמיוחד נגד אתר one, מצאתי לנכון לשתף אתכם בקטע שצולם ביוטיוב שמציג את ניקולה וויצ'יץ מסרב לדבר בכל תוקף עם הכתבת של האתר ולמעשה מהווה עוד מכת אגרוף מצד הבלוגרים והמבקרים נגד אתר one.

 

והנה הוידאו. אמנם קצר אבל קולע במיוחד.

 

 

הכותב הוא סתם אחד שגילה את האתר והחליט לכתוב בו. אשמח מאוד אם גם תגיבו לכתבות...

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר