מס' צפיות - 581
דירוג ממוצע -
שיביאו כבר ערבי לבית"ר
אין לי בעייה עם אוהדי בית"ר אבל אוהדי קבוצות פאנטיות מתרככים רק כאשר משהו קריטי קורה ושובר את האמונה הפאנטית שלהם.
מאת: מיכה אקדמן 15/04/08 (20:20)

אומנם גאיידמק לא סייע עדיין לבית"ר ירושלים באופן כזה שיגרום לי ולך להבין שהקבוצה במשבר של קהל פנאטי, אבל הוא סייע לתקשורת בארץ סוף סוף לזעוק ולייצר את ההד. לא כל בית"ר ירושלים, אוהביה, אוהדיה ונאמניה אשמים.

 

הרוב, הם לא חלק מהפנטיות הבית"רית - הם אוהבים את המועדון בתום, לא מתוך אמונה שצריך "לשבור את הפועל" או "להשתין על חיפה". אבל ששליש טדי יורד מהיציעים יש לזה רק שם אחד: טירוף.

 

גם במכבי חיפה (של פעם) ובני יהודה, קבוצות בעלות השקפות פולטיות ימניות, יגידו לך אוהדים שערבי לא ידרוך אצלהם. אצל בית"ר הרעיון חד יותר. ולא בכדי - השנינות שאוהדי בית"ר מפגינים בקטע הזה עולה להם ביריבים רבים והיפוטטית כמו "השר" מג'אדלה שמבחינתו זה סבבה לגמרי להוריד את בית"ר - מקסימום שבית"ר תעלה חזרה ליגה ובסיום אותה עונה עם 1 - 0 קטן מול היורדת לארצית, יפרוץ קהל רב לדשא. בגלל שזה לא ליגת העל - האוהדים יאכלו את השוטרים, לעיתון זה יספיק לעמוד וכלום לא נעשה. רות סוף.

 

רק שחקן ערבי בבית"ר ירושלים ירסן את הקבוצה. מבחינתי שיקימו ה"אולטרס" את בית"ר בית וגן ירושלים שתהיה להם לקבוצת הבהמות. בית"ר חייבת שחקן ערבי היום יותר מאי פעם, מבחינתי אפילו שיעשו את זה בסתר. אם בריינג'רס קיבלו, באופן קשה אבל קיבלו, שחקן קתולי - גם בבית"ר יוכלו לקבל ערבי.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
לא צריכים ערבים בביתר ובארץ
פרח הסלע 16.04.08 (13:37)
2.
קשקשן. אתה מדבר שטויות
לכותב הטור 09.07.08 (13:00)