מס' צפיות - 481
דירוג ממוצע -
למה באמת משחק האליפות הופסק אתמול?
כשאני מנסה לרגע (אולי קצת יותר) לנתח מה ההגיון שמאחורי התופעה המוזרה לכל הדעות, איני מצליח לאתר 'פילוסופיה' מאחורי הטורנאדו הלז, למעט אפשרות אחת... בועז לביא בתאוריה משלו.
מאת: בעז לביא 14/04/08 (10:35)

מלאכת מחשבת, תשמעו לי מלאכת מחשבת. מי היה מעלה על דעתו שיטה כל כך מתוחכמת?

 

עכשיו בואו נלך על - נניח ! נניח.

 

בית"ר לוחצת במשחק, הקהל יוצא מגידרו. (בטעות נניח) נבעט איזה כדור מתוחכם לרשת ומוצא עצמו בתוכה 1:0. הרצליה שעד עכשיו ניצלה 110% יכולת, לחצה על שער בית"ר, בעטה איזה 30 כדורים סיכוניים לרשת היריב חוטפת שער ומתקרבת בצניחה חופשית ל"לאומית". וואללה אסון לאומי.

 

שחקני בית"ר מצידם כבר חושבים על בקבוקי שמפנייה בספרא, ויאללה בית"ר יאללה... ומוות ל... לא חשוב ו"ארקדי מלך ישראל... ראש עיר וקוססהם .. וכן הלאה, פתאום כן, פתאום.. בלי הודעה מוקדמת ואולי אפילו בלי תכנון באס.אמ.אסים,(אולי כן) "צונאמי" של אוהדים נוחת ממרומי היציעים על הדשא, עוד טרם הספיק ה"שפיץ" שבין השוטרים לחצרץ במשרוקיתו.

 

שימו לב ! 1:0 לבית"ר דקה 87 , איזה חיידק דפקטובאסטר נחת על קבוצה של דפקטים שירדה להרוס במו ידיה את מסיבת הניצחון של הקבוצה האהודה עליהם יותר מאישתם ? וואללה חידה ? (ושיפשפשו היטב בבקבוקי המים, שמא שתלו להם שם בלי צבע, בלי ריח, מכסח).

 

כשאני מנסה לרגע (אולי קצת יותר) לנתח מה דא הגיון שמאחורי התופעה המוזרה לכל הדעות (ולמרות שיש אל ניניו/ניניות בעולם), איני מצליח לאתר 'פילוסופיה' מאחורי הטורנאדו הלז, למעט אפשרות טריקית הייתי אומר (שאולי במחשבה שלישית, אפילו אני היית נוקט בה אם וכאשר, אבל בעיקר אולי), ללוזרית הרצליה להרוויח 3 נקודות בזחילה, בלי ש'אשתך' תרגיש (כמעט).

 

מפוצצים משחק בדקה - 87 - (זה היה יכול להיות גם בדקה - 50 אבל קודם כל צריך להוכיח מה בית"ר "יודעת") על ידי קהל האוהדים של הקבוצה "המובילה", הקבוצה ה"מובסת" עולה מהר, אבל במאמת מהר על האוטובוסים, והלא הרסו להם את הצ'אנס והמוטיבציה, ודוהרת הביתה מהר ,כדי שלא יתחרטו חלילה. (מי נתן את ההוראה?? עוד שואלים הפרשנים מערוץ 10)

 

זה בסדר חברה, בבית-הדין המשמעתי כבר יפסקו על ניצחון טכני (וכל הכרוך בכך).. אבל פור גאד סק,

 

מי תיזמן את הקהל ??? שאלת מיליון הדולר אם בכלל?!

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 6 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
נו באמת
ג, אבן-חן 15.04.08 (00:33)
2.
ג'.. אהבתי..
ש.מ 15.04.08 (03:52)
3.
לא האשמתי, בחנתי תאורייה ותחשוב על זה ל"ת
בעז לביא 15.04.08 (09:20)
4.
בעז תנסה לכתוב בלי שגיאות כתיב
פרח הסלע 15.04.08 (13:32)
5.
המסלעה הגיעה גם לכאן?
מצועפת 15.04.08 (13:40)
6.
עזבי את הרמה, את מוכנה לעזור לי בלשון? ל"ת
בעז לביא 16.04.08 (10:37)