מס' צפיות - 631
דירוג ממוצע -
מבצע אחד פלוס אחד לחג: חזירים גם בעונה הבאה
הרעיון האווילי שצריך לשחק את 6 הדקות בטדי הוא נתינת מתנת חג לאוהדי בית"ר ירושלים, ולא עונש כפי שבמדינה דמוקרטית אמור להיות.
מאת: מיכה אקדמן 14/04/08 (09:33)

דיברו על זה כמה ימים לפני אבל אף אחד לא עשה כלום. לא שמעתי אף אחד מראשי ההתאחדות מאיימים כי פריצה של הקהל תביא להפחתת 15 נקודות בפועל לקבוצה שאוהדיה יפרצו אל כר הדשא - "לא תשים בפני עיוור מכשול". וכן, הקהל של בית"ר עיוורים, אין מה לעשות - יש עוד כמה קבוצות כאלו בעולם עם אוהדים "עיוורים" - את זה למען השם צריך לשנות בביה"ס, ברחוב ובמועדונים, אבל עד שנשנה, צריך למצוא מה לא יהיה מכשול עבור עיוורי ירושלים. הצעה שלי, ראו הנ"ל.

 

מאז סיום המשחק שמעתי מספר זמזומים שמקורן מקבוצות באזור של הרצלייה בטבלה. "צריך לשחק את 6 הדקות". אוקיי בואו נשחק את שש הדקות האלו כאילו כלום. בית"ר ירושלים לא עשתה שום דבר ולא קרה כלום. בסך הכל בדקה ה-86 כבה במקרה החשמל או שאחד משחקני בית"ר בזבז כדור ליד הקרן והתחילו מכות בין שני הצדדים. האמת? לא כך קרה.

 

מה זה לשחק 6 דקות? נניח שאני גנב ואני גונב מיליון שקל מהבית (וחס וחלילה שאעשה כן), ואני מגיע לבית משפט שאומר לי: "אני משחרר אותך ואתה תלך ותמשיך לגנוב". איפה ההגיון בזה? חלאס, הטירוף העדרי הזה של מבצע אחד פלוס אחד לחג נמאס כבר. לפי מיטב ידעתי חזירים שמשחררים אותם פעם אחת , ניחא, אבל פעמיים? מעכשיו נוצרו לאוהדי בית"ר לגיטימציה להמשיך גם בעונה הבאה לעשות את זה.

 

רק בגלל העניין הזה, בית"ר ירושלים ראויה לעונש. עם כאלה חזירים נכנסים למקום ציבורי, ובהרשאת בית"ר הם נכנסו לאצטדיון טדי וזוהו על ידי הקבוצה כאוהדיה - בית"ר ירושלים ראויה לעונש חמור ומרתיע. מן הצד השני חייבים לומר שהרעיון האווילי לפיו צריך לשחק את 6 הדקות בטדי, הוא נתינת מתנת חג לאוהדי בית"ר ולא עונש כפי שפושעים במדינה דמוקרטית אמורים לקבל.

 

כדי להיות צודק אם אשדוד, בני יהודה, הפועל ת"א, מכבי פ"ת, כפר סבא ומכבי ת"א, להרצלייה לא מגיע לנצח את המשחק. מצד שני, גם לבית"ר לא מגיע נקודות (גם בגלל הקהל וגם כי אז מי שתרוויח תהיה אשדוד שבית"ר תבוא לשם ותקבל שלוש בראש מהקבוצה המקומית שחוגגת את האופוריה הבית"רית). פתרון שלי? זה הולך ככה:

 

1. בית"ר ראויה להיענש - 4 נקודות ליגה בעונה הזאת יופחתו ממאזנה, 2 נקודות ליגה בעונה הבאה יופחתו ממאזנה.

2. להרצלייה לא מגיע לנצח - משחק חוזר ביום שני הבא ייערך באצטדיון בהרצלייה, וללא קהל.

3. הפחתת נקודות על תנאי - כל פריצה של קהל בעונה הבאה מאיזשהיא קבוצה: 15 נקודות

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר