מס' צפיות - 81
דירוג ממוצע -
טעות לעולם חוזרת
אמש (ג') פרסם העיתון הבריטי "טלגרף" כי קטאר שיחדה את סגן נשיא פיפ"א ג'ק וורנר בסך 2 מיליון דולר כדי שהיא תקבל לידיה את אירוח משחקי המונדיאל בשנת 2022. על פי מסמכים שהגיעו לעיתון, וורנר קיבל לידו 1.2 מיליון דולר מחברה שהייתה בשליטת ההתאחדות הכדורגל הקטארית ועוד כ-750 אלף דולר והעברו לחשבונו של בנו.
מאת: רועי אורן 19/03/14 (23:54)

אמש (ג') פרסם העיתון הבריטי "טלגרף" כי קטאר שיחדה את סגן נשיא פיפ"א ג'ק וורנר בסך 2 מיליון דולר כדי שהיא תקבל לידיה את אירוח משחקי המונדיאל בשנת 2022.

על פי מסמכים שהגיעו לעיתון, וורנר קיבל לידו 1.2 מיליון דולר מחברה שהייתה בשליטת ההתאחדות הכדורגל הקטארית ועוד כ-750 אלף דולר והעברו לחשבונו של בנו.

כמו כן, מסמכים נופים מראים ש-450 אלף דולר נוספים הועברו לעובדים בחברה של וורנר בטרינדד וטובגו. זאת אחרי שקטאר כבר נבחרה לארח את הגביע העולמי.

כזכור, כבר במאי 2011 השעתה פיפ"א שניים מבכיריה :ג'ק וורנר ומוחמד בין חמאם בחשד שהיו מעורבים בהטיית המכרז לקיום משחקי המונדיאל.

בכך, הוכח סופית כי קטאר למעשה שילמה "שוחד בחירות" כדי שתיבחר לאירוח המונדיאל בעוד שמונה שנים. חשוב לציין כי הבחירה במדינה הובילה לסערה גדולה, כאשר 13 בכירים מפיפ"א הצביעו לה, למרות העובדה שהמשחקים ייערכו בקיץ הלוהט.

השאלה היא: האם מתקיימת חקירה בנושא,ואם כן באיזה שלב היא נמצאת?

מה שברור שההחלטה הייתה מוטעית והגיע הזמן לתקן אותה מיידית.

הכותב הוא אני כרגע סטודנט לתקשורת אשר כותב בנושאים שונים מספורט ועד רווחה ואקטואליה . כרגע אני לומד באוניברסיטה הפתוחה (אולי זה ישתנה בעתיד)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר